Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100015 - TK Sliač | |||
Názov turnaja: | O POHÁR PRIMÁTORKY MESTA SLIAČ 52. ROČNÍK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | areál kúpelov Sliač | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Igor Gubán | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0908/187465, mobil - 0905840131, | |||
Kontakt e-mail: | guban@csobleasing.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 26.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bognár Simon | 20.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | |||||
2 | Freibold Jakub | 20.06. 2024 | 1993 | M | Fresh club Zvolen | 59 | |||||
3 | Gallo Samuel | 13.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 308 | |||||
4 | Garaj Bruno | 12.06. 2024 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 184 | |||||
5 | Gibala Dominik | 16.06. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
6 | Gibala Martin | 12.06. 2024 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 382 | |||||
7 | Jankech Michael | 26.06. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 165 | |||||
8 | Karlík Roman | 15.06. 2024 | 1998 | M | TK Sliač | 238 | |||||
9 | Keľo Pavel | 10.06. 2024 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | |||||
10 | Kollár Markus | 01.07. 2024 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 511 | |||||
11 | Kravec Vladimír | 16.06. 2024 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | |||||
12 | Kubiš Tomáš | 15.06. 2024 | 1981 | SM 40 | Top tennis academy Zvolen | 119 | |||||
13 | Kucbeľ Filip | 30.05. 2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 122 | |||||
14 | Kuna Tomáš | 26.06. 2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 69 | |||||
15 | Lomjanský Samuel | 03.06. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
16 | Macák Milan | 26.06. 2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 216 | |||||
17 | Macko Jozef | 01.07. 2024 | 1979 | SM 45 | Fresh club Zvolen | 159 | |||||
18 | Mattoš Adam | 26.06. 2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 202 | |||||
19 | Medveď Jakub | 04.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | |||||
20 | Melaga Samuel | 25.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | |||||
21 | Melicher Ján | 25.06. 2024 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | |||||
22 | Michalica Aleš | 05.06. 2024 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | |||||
23 | Novák Maxim | 02.07. 2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 76 | |||||
24 | Pavlovský Tomáš | 04.07. 2024 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | |||||
25 | Přibáň Martin | 24.06. 2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
26 | Rušin Krištof | 03.07. 2024 | 2003 | M | TC Stupava | 511 | |||||
27 | Sedliak Šimon | 26.06. 2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 511 | |||||
28 | Surový Jan | 06.07. 2024 | 1961 | SM 60 | TK Ružomberok | 145 | |||||
29 | Uherčík Peter | 10.06. 2024 | 1982 | SM 40 | TK Žilina | 259 | |||||
30 | Žufka Jordán | 03.07. 2024 | 1992 | M | ŠKT Kremnica | 506 |