Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE KIDS CUP U8 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 04.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 03.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 03.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bilkovičová Alexandra | 19.06. 2024 | 2016 | De-d | TC MERY Academy Holíč | ||||||
2 | Blanáriková Karin | 01.07. 2024 | 2017 | De-d | TK 77 Skalica | ||||||
3 | Čanaky Zara | 08.06. 2024 | 2016 | De-d | TK Ratufa Levice | ||||||
4 | Holečková Júlia | 22.06. 2024 | 2016 | De-d | TC MERY Academy Holíč | ||||||
5 | Hudecová Vanesa | 23.06. 2024 | 2016 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
6 | Humenchak Sofia | 02.07. 2024 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
7 | Juhászová Olivia | 23.06. 2024 | 2016 | De-d | MŠO Štúrovo | ||||||
8 | Kapustová Diana | 03.07. 2024 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
9 | Kopanicová Stela | 06.07. 2024 | 2017 | De-d | TK 77 Skalica | ||||||
10 | Kováčová Vanesa | 23.06. 2024 | 2016 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
11 | Lehutová Michaela | 24.06. 2024 | 2016 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
12 | Miškolciová Anna | 10.06. 2024 | 2017 | De-d | OZ Slávia Trnava | ||||||
13 | Neuročná Hana | 03.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Senica | ||||||
14 | Oravcová Charlotte | 11.07. 2024 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
15 | Šarová Sandra | 19.06. 2024 | 2016 | De-d | TC MERY Academy Holíč | ||||||
16 | Skřivanová Nela | 09.06. 2024 | 2017 | De-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
17 | Škublová Andrea | 23.06. 2024 | 2016 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
18 | Spustová Melánia | 02.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
19 | Šramková Lorraine | 05.07. 2024 | 2016 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
20 | Strückmüller Alexandra | 03.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
21 | Urvayová Nicole | 02.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Petržalka |