Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100027 - LTK Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | LTK Kids Open 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vajanského 28, 03101, Liptovský Mikuláš | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lisý Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Madliak Martin (A) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 27.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Ivan Krajčí | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907173749, mobil - 0903802294, | |||
Kontakt e-mail: | liptovskytenisovyklublm@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 27.07.2024 10:00 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 27.07.2024 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Van Schalkwyková Eva | 31.10.2024 | 2016 | De-d | LTK Liptovský Mikuláš | ||||
2 | USP | Martikánová Simona | 31.10.2024 | 2016 | De-d | LTK Liptovský Mikuláš | ||||
3 | USP | Záborská Simona | 31.10.2024 | 2016 | De-d | LTK Liptovský Mikuláš | ||||
4 | Lehotská Karolína | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Baník Prievidza | |||||
5 | Petrušová Adela | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK Nová Dubnica | |||||
6 | Bažíková Alexandra | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK Ružomberok | |||||
7 | Maslíková Soňa | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK ZZO Čadca | |||||
8 | Vydrová Viktória Zara | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | |||||
9 | Podhradská Valéria | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | |||||
10 | Kišiková Nina Elizabeth | 31.10.2026 | 2016 | De-d | TJT Michalovce | |||||
11 | Škripková Timea | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK ZZO Čadca | |||||
12 | Kočišová Zoe | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK GSM Prešov | |||||
13 | Ertel Melissa | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | |||||
14 | Jančíková Diana | 31.10.2025 | 2016 | De-d | TK Žilina | |||||
15 | Juhászová Olivia | 31.10.2024 | 2016 | De-d | MŠO Štúrovo | |||||
16 | Beck Sandra | 31.10.2025 | 2016 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
17 | Mikulášová Nikola | 31.10.2025 | 2016 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
18 | Šmihuľová Simona | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
19 | Frantová Mia Kasandra | 31.10.2024 | 2017 | De-d | MŠO Štúrovo | |||||
20 | Zamboriová Liana | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
21 | Brejková Zoja | 31.10.2026 | 2016 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
22 | USP | Janúchová Emma | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TJT Michalovce |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Staníková Izabela | 25. 07. 2024 | 2016 | De-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Madliaková Dominika | 11. 07. 2024 20:36 | 2017 | De-d | TK Ružomberok | |||||
2 | Skřivanová Nela | 17. 06. 2024 09:39 | 2017 | De-d | Detská tenisová škola Nitra |