tlač: žreb 2
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Maxim (C) | |||
Termín od: | 28.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Labaš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944112385, | |||
Kontakt e-mail: | martin.labas@baseline.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 27.06.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 27.06.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Samuel Saluga | |||
28.06.2024 14:15 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Lukas Lörinčík | ||||
28.06.2024 11:15 | |||||
4. | Jakub Kasper | ||||
5. | Marián Kurhajec | ||||
28.06.2024 12:45 | |||||
6. | Martin Sidor | ||||
7. | Alex Brejka | ||||
28.06.2024 12:45 | |||||
8. | (5-8) | Lukáš Polák | |||
9. | (3-4) | Oliver Noga | |||
28.06.2024 14:15 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Jakub Papuščák | ||||
28.06.2024 11:15 | |||||
12. | Lukáš Tonhajzer | ||||
13. | Július Slavkovský | ||||
28.06.2024 12:45 | |||||
14. | Kristián Mihók | ||||
15. | BYE | ||||
28.06.2024 15:45 | |||||
16. | (5-8) | Matúš Piroha | |||
17. | BYE | ||||
28.06.2024 15:45 | |||||
18. | (5-8) | Marko Šupica | |||
19. | Tobias Csontó | ||||
28.06.2024 12:45 | |||||
20. | Branislav Baťala | ||||
21. | Tobias Čuchran | ||||
28.06.2024 12:45 | |||||
22. | Marko Brutenič | ||||
23. | BYE | ||||
28.06.2024 15:45 | |||||
24. | (3-4) | Michal Krnáč | |||
25. | (5-8) | Jaroslav Polách | |||
28.06.2024 14:15 | |||||
26. | Tomáš Ďuriš | ||||
27. | Šimon Kováčik | ||||
28.06.2024 14:15 | |||||
28. | Filip Šimko | ||||
29. | Hugo Vavřinek | ||||
28.06.2024 12:45 | |||||
30. | Martin Samuel Šabľa | ||||
31. | BYE | ||||
28.06.2024 15:45 | |||||
32. | (2) | Maximilian Kimak |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | ||||
2 | USP | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | |||
3 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
4 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | ||||
5 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | ||||
6 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | ||||
7 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
8 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | ||||
9 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | ||||
10 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
11 | USP | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | |||
12 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
13 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | ||||
14 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | ||||
15 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | ||||
16 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | ||||
17 | Vavřinek Hugo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 47 | ||||
18 | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | ||||
19 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
20 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | ||||
21 | Slavkovský Július | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | ||||
22 | NVK | Tonhajzer Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | |||
23 | USP | Papuščák Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 73 | |||
24 | USP | Sidor Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 94 | |||
25 | NVK | Lörinčík Lukas | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||
26 | NVK | Kasper Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babulic Juraj | 25. 06. 2024 23:25 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
2 | Brejka Hugo | 16. 06. 2024 13:09 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
3 | Ďuris Lucas | 24. 06. 2024 19:45 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 21 | ||||
4 | Eisenreich Maximilian | 24. 06. 2024 15:24 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | ||||
5 | Herdický Martin | 25. 06. 2024 09:00 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | ||||
6 | Kočiš Martin | 25. 06. 2024 15:38 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
7 | Kollár Danny | 20. 05. 2024 12:59 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | ||||
8 | Korytko Martin | 25. 06. 2024 22:33 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | |||||
9 | Kozel Oliver | 18. 06. 2024 14:11 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
10 | Lipinský Nino | 27. 06. 2024 08:04 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
11 | Lipták Erik | 20. 06. 2024 22:22 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | ||||
12 | Marčišin Andrej | 24. 06. 2024 08:31 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
13 | Polak Róbert | 17. 06. 2024 18:37 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | ||||
14 | Svitek Samuel | 24. 06. 2024 13:23 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
15 | Veselka Šimon | 24. 06. 2024 13:46 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 125 | ||||
16 | Vrábel Samuel | 23. 06. 2024 22:01 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | ||||
17 | Vrábel Viliam | 25. 06. 2024 10:33 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 |