Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100085 - Benet LTC Bytča | |||
Názov turnaja: | BENET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | tenisové dvorce: Hlavná 1467, Bytča, za autobus. nástupišťom | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Beňadik Peter (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Mokryš Martin (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Peter Beňadik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908770716, | |||
Kontakt e-mail: | peter.benadik@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 19.07.2024 11:00 | Hlavná 1467, Bytča |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||
2 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | ||||
3 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | ||||
4 | Holinec Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 65 | ||||
5 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
6 | Hančin Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
7 | Várnai Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | ||||
8 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | ||||
9 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | ||||
10 | Kiss Bruno | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | ||||
11 | Kubala Alex | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Benet LTC Bytča | |||||
12 | Graus Ondrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
13 | Mihálik Július | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | |||||
14 | Oboňa Milan | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK ZZO Čadca | |||||
15 | USP | Mihalčatin Marián | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Žilina | ||||
16 | Nemec Adam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | |||||
17 | Slávik Pavol | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Benet LTC Bytča | |||||
18 | Kostár Patrik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Benet LTC Bytča | |||||
19 | Hanzel Matej | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Benet LTC Bytča | |||||
20 | Pazderník Tomáš | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Benet LTC Bytča | |||||
21 | USP | Boxall Kaden | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Horňák Jakub | 11. 07. 2024 16:35 | 2013 | M-ch | TK Žilina | |||||
2 | Lipinský Nino | 16. 07. 2024 15:40 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 |