Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | AVG GROUP CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53 Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Uram Ivan (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 12.07.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 12.07.2024 9:00 | Tr. SNP 53, B.B. |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hogen Rastislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 58 | ||||
2 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | ||||
3 | Tonhajzer Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | ||||
4 | Slavkovský Július | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | ||||
5 | Krajčo Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | ||||
6 | Michna Ján | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 94 | ||||
7 | Vrško Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 103 | ||||
8 | Martančík Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | ||||
9 | Flašík Rudolf | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK F1 Poprad | 165 | ||||
10 | Sojka Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | ||||
11 | Várnai Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | ||||
12 | Matrtaj Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | ||||
13 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | ||||
14 | Bartoš Juraj | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC TALENT Bratislava | |||||
15 | Tužinský Richard | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
16 | Korytko Martin | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | |||||
17 | Chovan Matej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
18 | Oboňa Milan | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK ZZO Čadca |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Surový Thomas | 06. 07. 2024 | 2012 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Nemec Adam | 16. 06. 2024 10:39 | 2013 | M-ch | TK Žilina | |||||
2 | Svitek Samuel | 18. 06. 2024 19:33 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 |