Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | SYNDICATE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.08.2024 10:00 | Potočná 26, Levoča |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.08.2024 10:00 | Potočná 26, Levoča |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Barger Benjamin | 17.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Svit | ||||||
2 | Brejka Alex | 10.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
3 | Brejka Hugo | 09.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
4 | Čuchran Tobias | 13.06. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
5 | Dorko Samuel | 17.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | |||||
6 | Hasara Matej | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
7 | Herdický Martin | 27.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
8 | Kaľavský Dominik | 20.06. 2024 | 2014 | De-ch | TC 92 Levoča | ||||||
9 | Kasper Jakub | 24.06. 2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | ||||||
10 | Kimak Maximilian | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | |||||
11 | Köröš Adrian | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
12 | Kováčik Šimon | 23.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
13 | Lipinský Nino | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
14 | Malec Šimon | 14.06. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
15 | Marčišin Andrej | 01.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
16 | Martančík Richard | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | |||||
17 | Mihók Kristián | 15.06. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | |||||
18 | Mišenko Alexander | 29.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 159 | |||||
19 | Piroha Matúš | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
20 | Polák Lukáš | 05.07. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | |||||
21 | Polak Róbert | 10.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | |||||
22 | Šabľa Martin Samuel | 19.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
23 | Šimko Filip | 18.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
24 | Štalmach Dionýz | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 32 | |||||
25 | Závatzký Lukas | 20.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 149 |