Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | SYNDICATE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903906325, | |||
Kontakt e-mail: | tc@tc92levoca.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.08.2024 09:00 | Potočná 26, Levoča |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.08.2024 09:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | ||||
2 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | ||||
3 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | NVK | |||
4 | Thern Alessandro | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 | ||||
5 | Polak Róbert | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | ||||
6 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | ||||
7 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
8 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | ||||
9 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | NVK | |||
10 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
11 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | NVK | |||
12 | Štalmach Dionýz | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 32 | ||||
13 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | NVK | |||
14 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | NVK | |||
15 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | NVK | |||
16 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | NVK | |||
17 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
18 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | |||
19 | Kovaľ Vladimír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC 92 Levoča | 44 | ||||
20 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | NVK | |||
21 | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | NVK | |||
22 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | NVK | |||
23 | NVK | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | NVK | ||
24 | NVK | Juraško Timotej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC 92 Levoča | 67 | NVK | ||
25 | NVK | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | NVK | ||
26 | NVK | Martančík Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | NVK |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Slavkovský Július | 08. 07. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
2 | Hasara Matej | 04. 07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
3 | Závatzký Lukas | 20. 06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 149 | NVK | ||||
4 | Mišenko Alexander | 29. 06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 159 | |||||
5 | Kasper Jakub | 24. 06. 2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | ||||||
6 | Malec Šimon | 14. 06. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
7 | Kaľavský Dominik | 20. 06. 2024 | 2014 | De-ch | TC 92 Levoča | ||||||
8 | Köröš Adrian | 02. 07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
9 | Barger Benjamin | 17. 06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Svit | NVK | |||||
10 | Dzurko Pavol | 13. 07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Kazimír Tomáš | 29. 07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | |||||
2 | Lörinčík Lukas | 29. 07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Dorko Samuel | 30. 07. 2024 17:17 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | NVK | |||
2 | Malinka Igor | 29. 07. 2024 23:08 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 |