Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 049 21 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mikuš Jozef (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Dulík Rudolf (C) | |||
Termín od: | 31.07.2024 | Termín do: | 02.08.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | TKM Betliar |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brejka Hugo | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
2 | Čuchran Tobias | 13.06. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
3 | Dorko Samuel | 17.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | |||||
4 | Ďuriš Tomáš | 30.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
5 | Dzurko Pavol | 18.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
6 | Gaál János | 14.06. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
7 | Hasara Matej | 06.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
8 | Kardoš Sebastián | 21.06. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 103 | |||||
9 | Kasper Jakub | 24.06. 2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | ||||||
10 | Kello Alexander | 16.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | |||||
11 | Köröš Adrian | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
12 | Korytko Martin | 31.05. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
13 | Laník Simon | 07.06. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 165 | |||||
14 | Lipinský Nino | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
15 | Marčišin Andrej | 20.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
16 | Martančík Richard | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | |||||
17 | Polak Róbert | 31.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | |||||
18 | Šabľa Martin Samuel | 17.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 |