Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090018 - TK Senica | |||
Názov turnaja: | KOVOTVAR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Sadová 642/16, 905 01 Senica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valenčík Branislav (C) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Čepka Pavol (C) | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Branislav Valenčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903715385, | |||
Kontakt e-mail: | tksenica@tksenica.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 09.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 09.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | |||
2 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | NVK | |||
3 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | NVK | |||
4 | Chodúr Ondrej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Senica | 73 | ||||
5 | Valenčík Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Senica | 73 | ||||
6 | Petrovič Adrián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Senica | 97 | ||||
7 | Čagala Matúš | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Senica | 125 | ||||
8 | Naňák David | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Senica | 181 | ||||
9 | Búlik Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | 181 | NVK | |||
10 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | NVK | |||
11 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | NVK | |||
12 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | NVK | |||
13 | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | NVK | ||||
14 | Ozan Simon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK | ||||
15 | Veliký Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | NVK | ||||
16 | Hollý Michael | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK 77 Skalica | NVK | ||||
17 | Graus Ondrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | NVK | ||||
18 | Kadlečík Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | NVK | ||||
19 | Nemec Adam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | NVK | ||||
20 | Mishchenko Roman | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | LTC Leopoldov | NVK |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Štvrtecký Peter | 30. 07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Svitek Samuel | 13. 07. 2024 23:46 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 |