tlač: žreb 2
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090104 - Tennis club Veľké Kostoľany | |||
Názov turnaja: | PACIFIC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 24.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.07.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 23.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nikol Červená | |||
24.07.2024 08:00 | |||||
2. | Mishel Brisudová | ||||
3. | Oleksandra Kalinina | ||||
24.07.2024 08:00 | |||||
4. | Kristína Gálusová | ||||
5. | Adella Chlumsky | ||||
24.07.2024 08:00 | |||||
6. | Daniela Sulíková | ||||
7. | Lilien Nemcová | ||||
24.07.2024 09:00 | |||||
8. | (5-8) | Melánia Sukupčáková | |||
9. | (3-4) | Karolína Chamillová | |||
24.07.2024 09:00 | |||||
10. | Sára Pajtášová | ||||
11. | Ema Michálková | ||||
24.07.2024 09:00 | |||||
12. | Hana Hlubíková | ||||
13. | Sofia Palečková | ||||
24.07.2024 10:15 | |||||
14. | Tamara Havrlentová | ||||
15. | Timea Polláková | ||||
24.07.2024 10:15 | |||||
16. | (5-8) | Olívia Böhmová | |||
17. | (5-8) | Sofia Böhmová | |||
24.07.2024 10:15 | |||||
18. | Emma Heinová | ||||
19. | Kristína Pekarovičová | ||||
24.07.2024 11:30 | |||||
20. | Lea Minarovičová | ||||
21. | Sofia Talčíková | ||||
24.07.2024 11:30 | |||||
22. | Viktória Tokošová | ||||
23. | Tamia Kubišová | ||||
24.07.2024 11:30 | |||||
24. | (3-4) | Ema Černá | |||
25. | (5-8) | Emma Pelikánová | |||
24.07.2024 12:50 | |||||
26. | Mia Hudak | ||||
27. | Izabela Radošovská | ||||
24.07.2024 12:50 | |||||
28. | Mia Machavová | ||||
29. | Janka Becková | ||||
24.07.2024 12:50 | |||||
30. | Victoria Škrabáková | ||||
31. | Lea Lukáčiková | ||||
24.07.2024 14:00 | |||||
32. | (2) | Sára Tokošová |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Červená Nikol | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | ||||
2 | USP | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | |||
3 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | ||||
4 | Chamillová Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 56 | ||||
5 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | ||||
6 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | ||||
7 | Pelikánová Emma | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 94 | ||||
8 | Sukupčáková Melánia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | ||||
9 | Brisudová Mishel | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | ||||
10 | USP | Gálusová Kristína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tennis club Veľké Kostoľany | 113 | |||
11 | Kubišová Tamia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | ||||
12 | Palečková Sofia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | ||||
13 | Nemcová Lilien | 31.10.2025 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | ||||
14 | USP | Pekarovičová Kristína | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Tennis club Veľké Kostoľany | 228 | |||
15 | Becková Janka | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 228 | ||||
16 | Polláková Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | ||||
17 | Minarovičová Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | ||||
18 | Chlumsky Adella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 228 | ||||
19 | Škrabáková Victoria | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
20 | Havrlentová Tamara | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
21 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
22 | Tokošová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
23 | Lukáčiková Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
24 | Radošovská Izabela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
25 | Pajtášová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | |||||
26 | Talčíková Sofia | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
27 | Heinová Emma | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
28 | NVK | Sulíková Daniela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
29 | NVK | Michálková Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||
30 | USP | Hlubíková Hana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
31 | NVK | Kalinina Oleksandra | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín | ||||
32 | USP | Hudak Mia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Karpenko Oleksandra | 06. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dedíková Nela | 17. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartovic Liliana | 22. 07. 2024 06:56 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | ||||
2 | Blašková Nikola | 17. 06. 2024 10:44 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | ||||
3 | Boyko Viktoriia | 03. 07. 2024 20:37 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Červená Zoja | 21. 07. 2024 10:26 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | ||||
5 | Ďuričová Karolína | 20. 07. 2024 07:47 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
6 | Faguľová Nela | 23. 07. 2024 07:58 [N] | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | |||||
7 | Franeková Tamara | 19. 07. 2024 07:15 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | |||||
8 | Gregušová Marína | 20. 07. 2024 16:57 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | ||||
9 | Humajová Aneta | 07. 07. 2024 13:11 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | ||||
10 | Jánošíková Diana | 21. 07. 2024 13:41 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
11 | Križanská Michaela | 07. 07. 2024 19:12 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | |||||
12 | Mišurová Tereza | 22. 07. 2024 07:56 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | ||||
13 | Mutkovičová Amia | 23. 07. 2024 08:38 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
14 | Rodinová Viktória | 13. 07. 2024 14:07 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | Šišovská Michaela | 21. 07. 2024 22:11 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | |||||
16 | Sklenárová Lenka | 12. 07. 2024 08:50 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | |||||
17 | Škodáčková Kristína | 20. 07. 2024 11:24 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
18 | Vráblová Viktória | 21. 07. 2024 14:42 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
19 | Zvonárová Romana | 19. 07. 2024 19:36 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava |