Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Názov turnaja: | POPRADTATRY CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 30.07.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
!! POZOR !! Z dôvodu konania medzinárodného turnaja, prvé dva hracie dni budú prebiehať na kurtoch: dievčatá v areáli Poprad Veľká, ul. Fraňa Kráľa, chlapci v areáli Francisciho 2. Potom sa turnaj premiestni opäť na domáce dvorce MŠK Poprad-Tatry, Boženy Nemcovej 4899.
rozpis,
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Škodáček Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
2 | Fialová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | ||||
3 | Keršáková Jana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | ||||
4 | Holecová Chiara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | ||||
5 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | ||||
6 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | ||||
7 | Goffová Sarah | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
8 | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | ||||
9 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
10 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
11 | Jedináková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | ||||
12 | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | ||||
13 | Kutejová Natália | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
14 | Gróf Isabella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | ||||
15 | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | ||||
16 | Ráczová Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | ||||
17 | Janáková Zoe | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | ||||
18 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
19 | Saloky Scarlett | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 | ||||
20 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | ||||
21 | Volfová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | ||||
22 | Minichová Natália Megan | 31.10.2025 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | ||||
23 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | ||||
24 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | ||||
25 | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | ||||
26 | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
27 | Kellner Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | ||||
28 | Šimová Anabela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | ||||
29 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | ||||
30 | Sliacka Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | ||||
31 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | ||||
32 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | ||||
33 | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | ||||
34 | Škodáčková Kristína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
35 | Tomaščinová Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | ||||
36 | Černakovičová Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 155 | ||||
37 | NVK | Vasiľová Dorothy | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||
38 | NVK | Tomaszová Dominika | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 207 | |||
39 | USP | Nováková Olívia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||
40 | NVK | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||
41 | NVK | Pajtášová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||
42 | USP | Chylová Lucia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||
43 | USP | Kleščová Nela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||
44 | NVK | Maťošková Barbora | 31.10.2026 | 2013 | M-d | TK Tvrdošín | ||||
45 | USP | Mikulášová Natália | 31.10.2025 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||
46 | USP | Dolanská Helena Elisabeth | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||
47 | USP | Boyko Viktoriia | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||
48 | NVK | Kuti Franciska | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK SAAG Šahy |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Sosková Sára | 22. 07. 2024 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 228 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Benejová Lea | 11. 07. 2024 23:27 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 179 | ||||
2 | Bolebruchová Emma | 22. 07. 2024 22:55 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | ||||
3 | Hajdučková Stella | 23. 07. 2024 22:05 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | ||||
4 | Hamranová Nela | 22. 07. 2024 08:10 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | 199 | ||||
5 | Juričkovičová Nina | 23. 07. 2024 20:51 | 2012 | M-d | TC Stupava | 32 | ||||
6 | Kabátová Tamara | 17. 07. 2024 07:30 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
7 | Kaľavská Ema | 21. 07. 2024 22:13 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | ||||
8 | Lyžičiarová Radoslava | 23. 07. 2024 14:39 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | ||||
9 | Madliaková Lenka | 11. 07. 2024 20:16 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | ||||
10 | Malegová Lenka | 23. 07. 2024 12:43 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
11 | Micháliková Natália | 17. 07. 2024 09:26 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | ||||
12 | Mutkovičová Amia | 23. 07. 2024 15:05 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
13 | Ocilková Olívia | 19. 07. 2024 21:13 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
14 | Palaštová Simona | 23. 07. 2024 12:40 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | |||||
15 | Pavlová Stasiya | 04. 07. 2024 09:51 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | ||||
16 | Priesterová Júlia | 14. 07. 2024 07:42 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
17 | Ščibranová Adela | 23. 07. 2024 16:12 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
18 | Štefancová Zuzana | 20. 07. 2024 13:58 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | |||||
19 | Tarasovičová Tamara | 20. 07. 2024 12:34 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
20 | Tokárová Simona | 16. 07. 2024 09:58 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | ||||
21 | Valentová Lea | 05. 07. 2024 10:02 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | ||||
22 | Vargová Vanesa | 23. 07. 2024 11:36 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | ||||
23 | Zemanová Tatiana | 18. 07. 2024 11:29 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |