Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 05.07.2024 10:00 | miesto konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.07.2024 10:00 | miesto konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | ||||
2 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
3 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
4 | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
5 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | ||||
6 | USP | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||
7 | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | ||||
8 | Raymonds Emily Oluchi | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | ||||
9 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
10 | Blašková Nikola | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | ||||
11 | Červená Zoja | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | ||||
12 | Nemcová Lilien | 31.10.2025 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | ||||
13 | Domaracká Viktória | 31.10.2025 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | ||||
14 | Luciaková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | ||||
15 | Kukosová Alžbeta | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Púchov | 228 | ||||
16 | Vráblová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
17 | USP | Nováková Olívia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||
18 | Žilinčíková Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica | |||||
19 | Novotná Nikol | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | |||||
20 | USP | Vatrtová Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||
21 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
22 | Ňačiková Michaela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
23 | Manová Miriama | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
24 | Franeková Tamara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | |||||
25 | USP | Stachová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MatchPoint Tennis Club Púchov | ||||
26 | Karáčoňová Linda | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | |||||
27 | Brozová Dorota | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | |||||
28 | Beňová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Senica | |||||
29 | USP | Hortová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||
30 | USP | Boyko Viktoriia | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||
31 | USP | Kadorová Katarína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Böhmová Olívia | 03. 07. 2024 16:42 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | ||||
2 | Böhmová Sofia | 03. 07. 2024 16:43 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | ||||
3 | Červená Nikol | 03. 07. 2024 17:51 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | ||||
4 | Erbanová Nina | 28. 06. 2024 10:59 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
5 | Hajdučková Stella | 02. 07. 2024 11:07 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | ||||
6 | Janáková Zoe | 27. 06. 2024 11:12 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | ||||
7 | Kutejová Natália | 03. 07. 2024 19:41 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
8 | Micháliková Natália | 01. 07. 2024 19:28 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | ||||
9 | Mrážiková Nataša | 02. 07. 2024 13:45 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | |||||
10 | Pučanová Liliana | 30. 06. 2024 18:21 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | ||||
11 | Rodinová Viktória | 02. 07. 2024 08:24 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Saloky Scarlett | 16. 06. 2024 12:21 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 | ||||
13 | Tarasovičová Tamara | 24. 06. 2024 21:43 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
14 | Tokošová Sára | 26. 06. 2024 18:40 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | ||||
15 | Ukropová Nina | 24. 06. 2024 19:56 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | ||||
16 | Varga Christina | 03. 07. 2024 22:07 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 |