Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Maxim (C) | |||
Termín od: | 05.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Labaš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944112385, | |||
Kontakt e-mail: | martin.labas@baseline.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 04.08.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 04.08.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
2 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | ||||
3 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
4 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | ||||
5 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | 6 | |||
6 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | ||||
7 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | ||||
8 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | ||||
9 | Paluga Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | 8 | |||
10 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | ||||
11 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | 3 | |||
12 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
13 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 32 | ||||
14 | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | 15 | |||
15 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 34 | ||||
16 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | ||||
17 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | ||||
18 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | 11 | |||
19 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | 30 | |||
20 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | |||
21 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | 33 | |||
22 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | |||
23 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | 24 | |||
24 | NVK | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | ||
25 | NVK | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | 16 | ||
26 | NVK | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | ||
27 | NVK | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 67 | 17 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Vrana Erik | 24. 06. 2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 60 | |||||
2 | Ozorák Samuel | 20. 07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | |||||
3 | Kimak Maximilian | 04. 07. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | 18 | ||||
4 | Urbánoš Alex | 07. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | 63 | ||||
5 | Šalgovič Ľudovít | 16. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 | ||||
6 | Hradilek Dominik | 05. 06. 2024 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | 80 | |||||
7 | Šupica Marko | 13. 06. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | 36 | ||||
8 | Hollý Martin | 23. 06. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | 106 | ||||
9 | Vernarec Leon | 24. 06. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 99 | 94 | ||||
10 | Noga Oliver | 13. 06. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | 25 | ||||
11 | Baťala Branislav | 17. 07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | ||||
12 | Kurhajec Marián | 21. 06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | ||||
13 | Husovský Jakub | 14. 06. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 | ||||
14 | Paulík Šimon | 14. 06. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | 75 | ||||
15 | Juríček Jáchym | 13. 06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | ||||
16 | Gonda Filip | 10. 07. 2024 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | 21 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Mik Tobias | 28. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | 34 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Mišík Samuel | 25. 07. 2024 16:30 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | 44 | |||
2 | Nipča Leonard | 19. 07. 2024 16:03 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 26 | 9 | |||
3 | Polách Jaroslav | 28. 07. 2024 13:24 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | 46 | |||
4 | Sanson Matteo | 29. 07. 2024 12:30 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 29 | 4 |