Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL IVANA LICHNERA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 10.09.2024 | |
Kontakt: | Ondrej Hraško | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tbluzna.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hamar Paris | 15.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
2 | Hvorecký Maxim | 12.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | |||||
3 | Kolárik Igor | 09.07. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
4 | Kožuch Jakub | 11.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | ||||||
5 | Krištofovič Lukáš | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
6 | Krpelan Jakub | 13.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | |||||
7 | Kučera Richard | 11.07. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
8 | Martišek Pavol | 11.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | ||||||
9 | Mészáros Patrik | 08.07. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | |||||
10 | Ondrej Maximilián | 14.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
11 | Papuščák Matúš | 08.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | |||||
12 | Pavlysh Oleh | 13.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
13 | Piroha Matúš | 12.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | |||||
14 | Šalgovič Ľudovít | 16.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | |||||
15 | Šimunič Martin | 08.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | |||||
16 | Štofan Dominik | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | |||||
17 | Stopka David | 12.07. 2024 | 2011 | S-ch | TC TALENT Bratislava | 215 | |||||
18 | Varga Tadeáš | 09.07. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 |