Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090101 - OZ Slávia Trnava | |||
Názov turnaja: | SLÁVIA CUP U14 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisové dvorce Slávia, Hajdóczyho ul.,v tesnej v blízkosti TC Empire | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Daniel Čálik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903218607, | |||
Kontakt e-mail: | danielcalik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 16.08.2024 09:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 16.08.2024 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Baťala Branislav | 17.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | ||||
2 | Henčl Matthew | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 95 | |||||
3 | Husovský Jakub | 24.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 | ||||
4 | Klásek Karol | 26.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Senica | 111 | |||||
5 | Koppan David | 08.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 156 | |||||
6 | Krištofovič Lukáš | 22.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | ||||
7 | Kučera Richard | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
8 | Lovaš Simon | 24.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Tlmače | 92 | 118 | ||||
9 | Mamedgulyyev Azat | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | 86 | ||||
10 | Matrtaj Jakub | 18.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 153 | 297 | ||||
11 | Piroha Matúš | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | 37 | ||||
12 | Šiška Martin | 25.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | 113 | ||||
13 | Štrba Matúš | 18.07. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | 60 | ||||
14 | Varga Martin | 22.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
15 | Varga Tadeáš | 01.07. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | ||||
16 | Vaškanin Lukáš | 23.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | 72 | ||||
17 | Vidals Hošták Matias | 29.07. 2024 | 2011 | S-ch | OZ Slávia Trnava | 239 | 297 | ||||
18 | Vylám Sebastián | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | ||||||
19 | Zalka Roland | 06.07. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | 62 | ||||
20 | Závodný Lukáš | 20.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 297 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Drgoňa Tomáš | 11.07. 2024 17:21 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | ||||||
2 | Chnápko Tomáš | 27.07. 2024 21:24 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 215 | |||||
3 | Kubiš Alexander | 27.07. 2024 12:29 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 |