'
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090017 - TK Zlaté Moravce | |||
Názov turnaja: | TK ZLATÉ MORAVCE | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Továrenská čž, 953 01, Zlaté Moravce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Frajka Ivan (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Mikláš Jaroslav (C) | |||
Termín od: | 05.07.2024 | Termín do: | 07.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Jaroslav Mikláš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905426251, | |||
Kontakt e-mail: | jaroslav.miklas77@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 04.07.2024 9:00 | TK Zlaté Moravce |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 04.07.2024 9:00 | TK Zlaté Moravce |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Michal Ondik | |||
05.07.2024 14:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Samuel Veselý | ||||
05.07.2024 14:00 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Tomáš Drgoňa | ||||
05.07.2024 12:30 | |||||
6. | Patrik Levický | ||||
7. | (5-8) | Samuel Svitek | |||
05.07.2024 13:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (3-4) | Simon Lovaš | |||
05.07.2024 14:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Kay Felix Kratochvíl | ||||
05.07.2024 12:30 | |||||
12. | Sebastián Vylám | ||||
13. | Maximilian Eisenreich | ||||
05.07.2024 12:30 | |||||
14. | Teodor Bernáth | ||||
15. | BYE | ||||
05.07.2024 14:00 | |||||
16. | (5-8) | Leon Vernarec | |||
17. | BYE | ||||
05.07.2024 14:00 | |||||
18. | (5-8) | Jakub Husovský | |||
19. | Emilio Belmenen | ||||
05.07.2024 12:30 | |||||
20. | Samuel Melichar | ||||
21. | BYE | ||||
05.07.2024 14:00 | |||||
22. | Matúš Kabát | ||||
23. | BYE | ||||
05.07.2024 14:00 | |||||
24. | (3-4) | Lukáš Krištofovič | |||
25. | BYE | ||||
05.07.2024 14:00 | |||||
26. | (5-8) | Peter Waldecker | |||
27. | Xavier Klement | ||||
05.07.2024 12:30 | |||||
28. | Pavol Bobok | ||||
29. | BYE | ||||
05.07.2024 14:00 | |||||
30. | Šimon Haspra | ||||
31. | BYE | ||||
05.07.2024 14:00 | |||||
32. | (2) | Alexander Kubiš |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ondik M. Kubiš A. | |||
05.07.2024 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Vylám S. Bernáth T. | ||||
05.07.2024 | |||||
4. | Drgoňa M. Drgoňa T. | ||||
5. | Waldecker P. Bobok P. | ||||
05.07.2024 | |||||
6. | Haspra Š. Lovaš S. | ||||
7. | BYE | ||||
05.07.2024 | |||||
8. | (2) | Klement X. Krištofovič L. |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | ||||
2 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | ||||
3 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
4 | Lovaš Simon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tlmače | 92 | ||||
5 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | ||||
6 | Vernarec Leon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 99 | ||||
7 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | ||||
8 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | ||||
9 | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | ||||
10 | Melichar Samuel | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
11 | Drgoňa Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
12 | Kratochvíl Kay Felix | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
13 | Veselý Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
14 | Bernáth Teodor | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
15 | Belmenen Emilio | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
16 | Haspra Šimon | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
17 | Levický Patrik | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
18 | Bobok Pavol | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
19 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
20 | Kabát Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
21 | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Drgoňa Matej | 05. 07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Zlaté Moravce |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Henčl Matthew | 04. 06. 2024 08:37 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 95 | ||||
2 | Kolárik Igor | 02. 07. 2024 23:41 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | ||||
3 | Kubáň Leo | 02. 07. 2024 17:22 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 84 | ||||
4 | Kučera Richard | 03. 07. 2024 08:17 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
5 | Zalka Roland | 01. 07. 2024 20:31 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | ||||
6 | Zeman Michal | 01. 07. 2024 22:06 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 |