Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL MUDr. MIROSLAVA ONDREJA 5. ROČNÍK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 16.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Andrej Bartovic | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905645074, | |||
Kontakt e-mail: | bartovic@abcontact.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 64 | 32 | - | 15.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
staršie žiačky | 64 | 32 | - | 15.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adam Marcus | 17.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Baranovič Tobias | 25.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | |||||
3 | Bartovic Artur | 04.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
4 | Budoš Lukáš | 27.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
5 | Čellár Martin | 29.06. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | |||||
6 | Hamar Paris | 16.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
7 | Húsenica Ľuboš | 29.06. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 60 | |||||
8 | Juríček Jáchym | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | |||||
9 | Kováčik Šimon | 23.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
10 | Krištofovič Lukáš | 22.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
11 | Kubiš Alexander | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | |||||
12 | Kučera Richard | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
13 | Kunovjánek Adam | 22.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | |||||
14 | Kurhajec Marián | 30.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | |||||
15 | Lisko Pavol | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | |||||
16 | Malinka Igor | 19.06. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | |||||
17 | Mamedgulyyev Azat | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | |||||
18 | Ondrej Maximilián | 23.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
19 | Paluga Richard | 23.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | |||||
20 | Pavlysh Oleh | 16.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
21 | Piroha Matúš | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | |||||
22 | Polách Jaroslav | 18.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | |||||
23 | Rapant Matej | 27.06. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | |||||
24 | Soboňa Andrej | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
25 | Štofan Dominik | 25.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | |||||
26 | Štrba Matúš | 16.06. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | |||||
27 | Suchánek Adam | 20.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
28 | Uram Lukáš | 01.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | |||||
29 | Urbánoš Alex | 07.07. 2024 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | |||||
30 | Varga Tadeáš | 01.07. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vylám Sebastián | 05.07. 2024 20:31 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín |