Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 01.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adam Marcus | 17.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Bartovic Artur | 04.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
3 | Budoš Lukáš | 10.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
4 | Čellár Martin | 04.06. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | |||||
5 | Gramblička Adam | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | |||||
6 | Hamar Paris | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
7 | Hradilek Dominik | 05.06. 2024 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | 80 | |||||
8 | Husovský Jakub | 14.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
9 | Janda Sebastián | 07.06. 2024 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | |||||
10 | Kočiš Martin | 03.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 239 | |||||
11 | Konopka Marek | 07.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||||
12 | Kordoš Levi | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Senica | 77 | |||||
13 | Kožuch Jakub | 05.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | ||||||
14 | Krištofovič Lukáš | 02.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
15 | Krpelan Jakub | 02.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | |||||
16 | Kubiš Alexander | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | |||||
17 | Kučera Richard | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
18 | Kunovjánek Adam | 04.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | |||||
19 | Kurhajec Marián | 20.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | |||||
20 | Lisko Pavol | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | |||||
21 | Malinka Igor | 19.06. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | |||||
22 | Mamedgulyyev Azat | 11.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | |||||
23 | Matrtaj Jakub | 18.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 153 | |||||
24 | Nipča Leonard | 07.06. 2024 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 26 | |||||
25 | Ondrej Maximilián | 16.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
26 | Pavlysh Oleh | 09.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
27 | Piroha Matúš | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | |||||
28 | Rapant Matej | 27.06. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | |||||
29 | Šimunič Martin | 05.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | |||||
30 | Soboňa Andrej | 17.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
31 | Štrba Matúš | 02.06. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | |||||
32 | Suchánek Adam | 11.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
33 | Taha Adam | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
34 | Varga Tadeáš | 10.06. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Tomašovič Ľubomír | 02.07. 2024 14:42 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 191 |