Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Stevič Kristián (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Orviský Ivan (B) | |||
Termín od: | 15.07.2024 | Termín do: | 17.07.2024 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | kristian.stevic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 14.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 14.07.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baranovič Nicolas | 23.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 239 | |||||
2 | Baranovič Tobias | 11.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | |||||
3 | Bartovic Artur | 22.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
4 | Baťala Branislav | 17.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
5 | Hamar Paris | 08.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
6 | Husovský Jakub | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
7 | Hvorecký Maxim | 15.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | |||||
8 | Klásek Karol | 15.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Senica | ||||||
9 | Kolárik Igor | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
10 | Konopka Marek | 03.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||||
11 | Košťany Patrik | 21.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 31 | |||||
12 | Krištofovič Lukáš | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
13 | Krpelan Jakub | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | |||||
14 | Kubiš Alexander | 24.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | |||||
15 | Kučera Richard | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
16 | Kurhajec Marián | 02.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | |||||
17 | Malinka Igor | 19.06. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | |||||
18 | Matrtaj Jakub | 18.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 153 | |||||
19 | Mészáros Patrik | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | |||||
20 | Ondrej Maximilián | 20.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
21 | Pavličko Michal | 22.06. 2024 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | |||||
22 | Pavlysh Oleh | 01.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
23 | Piroha Matúš | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | |||||
24 | Rodek Alex | 17.06. 2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 209 | |||||
25 | Šalgovič Ľudovít | 03.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | |||||
26 | Šiška Martin | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | |||||
27 | Šišovský Alexander | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | |||||
28 | Soboňa Andrej | 24.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
29 | Štofan Dominik | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | |||||
30 | Stopka David | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | TC TALENT Bratislava | 215 | |||||
31 | Štrba Matúš | 17.05. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | |||||
32 | Suchánek Adam | 16.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
33 | Svitek Samuel | 22.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | |||||
34 | Varga Tadeáš | 16.05. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | |||||
35 | Vaškanin Lukáš | 24.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | |||||
36 | Zalka Roland | 30.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gulej Kini | 02.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | |||||
2 | Krnáč Michal | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 72 | |||||
3 | Bariak Jakub Emil | 06.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | |||||
4 | Urbánoš Alex | 07.07. 2024 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamča Martin | 06.07. 2024 04:19 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 37 | |||||
2 | Glos Lukáš | 15.06. 2024 07:28 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 50 | |||||
3 | Kováčik Šimon | 03.07. 2024 10:48 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Mamedgulyyev Azat | 06.07. 2024 16:36 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | |||||
5 | Sirota Daniel | 06.06. 2024 14:13 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | |||||
6 | Vylám Sebastián | 05.07. 2024 20:28 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín |