Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Matúškovo Športový areál. č. 926 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubský Martin (B) | |||
Termín od: | 06.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Ivan Zelenák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905648557, | |||
Kontakt e-mail: | ivanzelenak@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 05.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 05.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | USP | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||
2 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
3 | Kordoš Levi | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Senica | 77 | ||||
4 | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | 60 | |||
5 | USP | Bán Sebastian | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | 92 | |||
6 | USP | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | |||
7 | Henčl Matthew | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 95 | ||||
8 | USP | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | ||
9 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 | |||
10 | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | 42 | |||
11 | Tomašovič Ľubomír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 191 | 40 | |||
12 | Címer Dániel Vince | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠO Štúrovo | 200 | ||||
13 | Kiss Tibor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | 239 | ||||
14 | Kubiš Zoran | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | 239 | ||||
15 | Závodný Lukáš | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 297 | ||||
16 | Kratochvíl Kay Felix | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
17 | Klásek Karol | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Senica | 111 | ||||
18 | Józsa Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC DRACI Matúškovo | 297 | ||||
19 | Drgoňa Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | 137 | ||||
20 | USP | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | ||||
21 | USP | Gőgh Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Šaľa | 235 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Kabát Marek | 02. 08. 2024 | 2012 | M-ch | TK ŠTK Šamorín | 69 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Krištofovič Lukáš | 01. 08. 2024 14:28 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
2 | Mamedgulyyev Azat | 02. 08. 2024 12:15 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | 86 | |||
3 | Šiška Martin | 29. 07. 2024 19:29 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | 113 | |||
4 | Suchánek Adam | 02. 08. 2024 13:57 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 |