Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 4640/1 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Korec Róbert (C) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | USP | Rožičová Monika | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | 18 | ||
2 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | |||
3 | Skřivanová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
4 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | |||
5 | Štefanovičová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | |||
6 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | |||
7 | Holkovičová Karolína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | 37 | |||
8 | Górna Adela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | 53 | |||
9 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | |||
10 | USP | Rešovská Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 126 | |||
11 | Diková Kristína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | 84 | |||
12 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | |||
13 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | 118 | |||
14 | Cvíčelová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | 119 | |||
15 | Blašková Nikola | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | 293 | |||
16 | Tarasovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | 50 | |||
17 | Janáková Zoe | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | 74 | |||
18 | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | |||
19 | Chlumsky Natalia | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | ||||
20 | Bartovic Liliana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | 159 | |||
21 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 187 | ||||
22 | NVK | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 133 | |||
23 | NVK | Abaffyová Lujza | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 266 | |||
24 | NVK | Humajová Aneta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 187 | |||
25 | USP | Havrlentová Tamara | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||
26 | Domaracká Viktória | 31.10.2025 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 353 | ||||
27 | USP | Chlumsky Adella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 353 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Čaplovičová Nina | 21. 08. 2024 18:31 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | 13 | |||
2 | Černá Ema | 27. 08. 2024 08:46 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | |||
3 | Forgáčová Nela | 20. 07. 2024 12:16 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | 38 | |||
4 | Gajdošechová Karin Júlia | 23. 08. 2024 19:26 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 | ||||
5 | Gáliková Anetka | 27. 08. 2024 08:06 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | |||
6 | Gažová Anabela | 21. 08. 2024 10:03 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | 28 | |||
7 | Hlubíková Hana | 26. 08. 2024 21:30 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
8 | Holecová Chiara | 23. 08. 2024 07:51 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | ||||
9 | Kadlečíková Diana | 10. 08. 2024 23:46 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
10 | Kebísková Eliška | 26. 08. 2024 18:01 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | |||
11 | Kellner Viktória | 18. 08. 2024 09:15 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 111 | ||||
12 | Kissová Jana | 26. 08. 2024 10:03 | 2012 | M-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 168 | 119 | |||
13 | Košťálová Viktória | 25. 08. 2024 10:01 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | 41 | |||
14 | Libáková Kamila | 27. 08. 2024 08:52 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
15 | Moussa Aaliyah | 21. 08. 2024 20:11 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | 5 | |||
16 | Moussa Elissa | 26. 08. 2024 08:41 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 114 | ||||
17 | Ščibranová Adela | 24. 08. 2024 11:28 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 82 | ||||
18 | Ščibranová Nela | 14. 08. 2024 08:54 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | 11 | |||
19 | Skalická Ela | 25. 08. 2024 14:49 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | ||||
20 | Škodáček Stella | 26. 08. 2024 08:45 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | |||
21 | Szőllősy Ella | 27. 08. 2024 06:03 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | |||
22 | Tajtáková Izabela | 25. 08. 2024 14:27 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | |||
23 | Urbanová Adela | 23. 08. 2024 06:42 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
24 | Valičeková Viktória | 16. 08. 2024 08:07 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | |||
25 | Weissová Simona | 27. 08. 2024 04:55 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | ||||
26 | Zemanová Tatiana | 26. 08. 2024 17:11 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |