Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080121 - TC Stupava | |||
Názov turnaja: | STUPAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 64, Stupava 90031 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Búlik Martin (C) | |||
Termín od: | 24.06.2024 | Termín do: | 26.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Martin Búlik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911558680, | |||
Kontakt e-mail: | tcstupava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Shenová Isabella | ||||
6:1 6:1 | 25. 06. 2024 09:15 | ||||
2. | Chrenková Eliška | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Štefanovičová Nela | ||||
6:1 6:1 | 25. 06. 2024 09:15 | ||||
4. | Turčányová Alexandra | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Rišková Amélia | ||||
6:3 6:3 | 25. 06. 2024 08:00 | ||||
6. | Szimandel Laura | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Jamrichová Zuzana | ||||
6:3 6:2 | 25. 06. 2024 08:00 | ||||
8. | Libáková Kamila | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Libáková K. Shenová I. | |||
24. 06. 2024 10:30 | |||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Oťapková A. Jeric H. | ||||
6:3 2:6 10:5 | 24. 06. 2024 09:30 | ||||
4. | Bálintová A. Rodinová V. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Holienková A. Markošová T. | |||
24. 06. 2024 10:30 | |||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Juričkovičová N. Turčányová M. | ||||
7:5 6:3 | 24. 06. 2024 09:30 | ||||
8. | Gregušová M. Ricotti S. | 16 8 SF F | |||
9. | Chamillová K. Laššová G. | ||||
6:1 3:6 10:3 | 24. 06. 2024 09:30 | ||||
10. | Grishina S. Beskydová A. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
24. 06. 2024 10:30 | |||||
12. | (3-4) | Cagáňová E. Janotková V. | 16 8 SF F | ||
13. | Pätoprstá H. Horváthová M. | ||||
2:6 6:4 10:8 | 24. 06. 2024 10:30 | ||||
14. | Turčányová A. Juričkovičová N. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
24. 06. 2024 11:30 | |||||
16. | (2) | Chrenková E. Černá E. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Shenová Isabella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | ||||
2 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
3 | Štefanovičová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | ||||
4 | Szimandel Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 89 | ||||
5 | Rišková Amélia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | ||||
6 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
7 | Jamrichová Zuzana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | OZ Slávia Trnava | 102 | ||||
8 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | ||||
9 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
10 | Juričkovičová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
11 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | ||||
12 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | ||||
13 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | ||||
14 | Cagáňová Ester | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 157 | ||||
15 | Vajayová Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | 168 | ||||
16 | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | ||||
17 | Beskydová Adela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | ||||
18 | Turčányová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | ||||
19 | Gregušová Marína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 231 | ||||
20 | Ricotti Stella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 231 | ||||
21 | Židková Miroslava | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 | ||||
22 | Horváthová Mária | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | ||||
23 | Turčányová Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | ||||
24 | Oťapková Adriana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
25 | Holincová Nikoleta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
26 | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
27 | Bálintová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
28 | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | |||||
29 | Chamillová Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | |||||
30 | Hlubíková Hana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
31 | Rodinová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
32 | Grishina Sofia | 31.10.2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
33 | Marcišová Veronika | 31.10.2025 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pätoprstá Hana | 24. 06. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 231 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bab Viktória Terézia | 23. 06. 2024 10:02 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
2 | Bolebruchová Emma | 20. 06. 2024 14:16 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
3 | Čačková Natália | 02. 05. 2024 12:07 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 257 | ||||
4 | Capandová Alexandra | 18. 06. 2024 07:58 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
5 | Černáková Hana | 22. 06. 2024 08:09 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | ||||
6 | Dedíková Nela | 22. 06. 2024 01:17 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | |||||
7 | Diková Kristína | 21. 06. 2024 21:49 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | ||||
8 | Ferková Vanesa | 12. 06. 2024 08:27 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
9 | Forgáčová Nela | 19. 06. 2024 13:38 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
10 | Gašparíková Sofia | 22. 06. 2024 08:54 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | ||||
11 | Gažová Anabela | 18. 06. 2024 20:26 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
12 | Halecká Ema | 21. 06. 2024 15:54 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
13 | Hamar Chanel | 14. 06. 2024 21:49 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 45 | ||||
14 | Houdek Vera | 20. 06. 2024 20:02 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | ||||
15 | Chopovdia Nikol | 16. 06. 2024 17:27 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | |||||
16 | Kadlečíková Diana | 18. 06. 2024 16:21 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
17 | Kapráliková Laura | 21. 06. 2024 15:33 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | ||||
18 | Kebísková Eliška | 22. 06. 2024 15:01 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | ||||
19 | Lyžičiarová Radoslava | 22. 06. 2024 08:49 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | |||||
20 | Raymonds Emily Oluchi | 20. 06. 2024 22:49 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | |||||
21 | Romanová Natália | 20. 06. 2024 10:33 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | ||||
22 | Ščibranová Adela | 17. 06. 2024 09:03 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
23 | Ščibranová Nela | 17. 06. 2024 08:59 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
24 | Skládalová Sofia | 20. 06. 2024 16:49 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
25 | Šramková Mia | 22. 06. 2024 07:09 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | |||||
26 | Úradniková Natália | 22. 06. 2024 12:48 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
27 | Valičeková Viktória | 22. 06. 2024 12:45 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | ||||
28 | Vargová Vanesa | 20. 06. 2024 07:41 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
29 | Vozárová Anna | 21. 06. 2024 20:17 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava |