Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE JUNIORS CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 18.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
dorastenci | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 19.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
2 | Bairo Dylan | 27.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
3 | Bekéni Marko | 03.07. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | |||||
4 | Benian Oskar | 13.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
5 | Bíly Pavol | 29.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
6 | Bobošík Martin | 24.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
7 | Bognár Simon | 07.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
8 | Budoš Lukáš | 28.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
9 | Bušniak Michal | 04.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | |||||
10 | Danko Peter | 19.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
11 | Dióssy Šimon | 03.07. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
12 | Faga Sebastián | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||||
13 | Fano Alex Adam | 20.05. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
14 | Gakh Matvei | 24.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
15 | Gallo Samuel | 13.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
16 | Gibala Dominik | 27.06. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
17 | Glos Tomáš | 01.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | |||||
18 | Gramblička Adam | 08.06. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
19 | Gróf Leonard | 23.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
20 | Guzmický Dominik | 02.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | |||||
21 | Hron Alex Maximilián | 20.05. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
22 | Ivashko Maksym | 19.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
23 | Jáger Matúš | 01.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | |||||
24 | Jakubovič Xavier | 30.06. 2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | |||||
25 | Jankech Michael | 18.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
26 | Jasenák Lukáš | 23.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
27 | Jendrejský Nicolas | 20.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
28 | Karas Jozef | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | |||||
29 | Kolárik Igor | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||||
30 | Kolodžej Filip | 23.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
31 | Krahulec Martin | 12.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | |||||
32 | Krajčír Samuel Alexander | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | |||||
33 | Krajčovič Tomáš | 02.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||||
34 | Kral Elias | 04.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | |||||
35 | Kratka Maximilian | 17.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
36 | Kriško Radovan | 18.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
37 | Kučera Richard | 09.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
38 | Luhový Ivan | 26.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
39 | Lupták Richard | 01.07. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | |||||
40 | Mačej Dominik | 04.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | |||||
41 | Marko Martin | 10.06. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
42 | Maruniak Matej | 19.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
43 | Matunák Martin | 01.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | |||||
44 | Matušík Lukáš | 12.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
45 | Medveď Jakub | 04.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | |||||
46 | Medveď Maroš | 20.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
47 | Melaga Samuel | 24.05. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
48 | Michalka Jakub | 10.06. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | |||||
49 | Mikuš Michal | 22.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
50 | Naňák Daniel | 27.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | ||||||
51 | Oles Nikolas | 11.06. 2024 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | |||||
52 | Paľko Adam | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | |||||
53 | Paulík Martin | 31.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
54 | Paulovič Nikolas | 06.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
55 | Petráško Matúš | 23.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | |||||
56 | Pleško Richard | 03.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
57 | Rampach Šimon | 10.06. 2024 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | |||||
58 | Rodek Alex | 05.06. 2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
59 | Slávik Daniel | 08.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
60 | Sobihard Peter | 26.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
61 | Solčan Adam | 08.06. 2024 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | |||||
62 | Srpoň Martin | 01.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
63 | Šuchter Martin | 13.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
64 | Talian Patrik | 02.07. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | |||||
65 | Trojan Samuel | 25.06. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
66 | Turóci Timotej | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
67 | Urban Filip | 10.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | |||||
68 | Urbánoš Filip | 04.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||||
69 | Valko Samuel | 26.05. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
70 | Vancu Adrian | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | |||||
71 | Vanta Michal | 18.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | |||||
72 | Varinský Tibor | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | |||||
73 | Vaškanin Filip | 18.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | |||||
74 | Volník Nicholas | 30.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
75 | Vrba Miloslav | 20.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
76 | Zelenák Ivan | 22.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | |||||
77 | Zeman Michal | 22.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vaco Marek | 05.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Czinege Norbert | 02.07. 2024 21:09 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
2 | Czinege Richard | 30.06. 2024 14:22 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
3 | Kecskés Oliver | 22.06. 2024 12:17 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
4 | Sýkora Samuel | 06.07. 2024 09:44 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
5 | Vateha Matúš | 27.06. 2024 20:45 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 |