Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Matúškovo Športový areál. č. 926 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubský Martin (B) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Ivan Zelenák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905648557, | |||
Kontakt e-mail: | ivanzelenak@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Faga Sebastián | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||||
2 | Fleischmann Jakub | 25.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | |||||
3 | Hlóska Viktor | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | |||||
4 | Chmelár Timotej | 07.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 171 | |||||
5 | Chu Noel | 07.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | ||||||
6 | Jasenák Lukáš | 23.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
7 | Katona Maté | 15.06. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
8 | Kiss Tibor | 07.06. 2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | ||||||
9 | Kolárik Igor | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||||
10 | Kubiš Zoran | 07.06. 2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | ||||||
11 | Kučera Richard | 09.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
12 | Maruniak Matej | 19.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
13 | Ondrej Maximilián | 16.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | ||||||
14 | Sobihard Peter | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
15 | Stacho Martin | 15.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 180 | |||||
16 | Suchánek Adam | 20.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
17 | Tóth Bruno Robert | 12.06. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | ||||||
18 | Vancu Adrian | 16.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | |||||
19 | Zelenák Ivan | 17.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | |||||
20 | Zeman Michal | 22.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šišovský Alexander | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
2 | Bán Sebastian | 02.07. 2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | ||||||
3 | Vaškanin Filip | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | |||||
4 | Krištofovič Lukáš | 04.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 244 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Czinege Norbert | 02.07. 2024 21:09 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
2 | Czinege Richard | 30.06. 2024 14:22 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
3 | Gulej Kini | 25.06. 2024 12:58 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 271 | |||||
4 | Kecskés Oliver | 22.06. 2024 12:16 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
5 | Székházi Marek | 06.07. 2024 21:42 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
6 | Talian Patrik | 11.06. 2024 10:29 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 |