Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090018 - TK Senica | |||
Názov turnaja: | CP SENICA OPEN 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Sadová 642/16, 905 01 Senica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Bartošek Gabriel (B) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Valenčík Branislav (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Branislav Valenčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903715385, | |||
Kontakt e-mail: | tksenica@tksenica.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Sadová 642/16,Senica |
dorastenky | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Sadová 642/16,Senica |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
2 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | ||||
3 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
4 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
5 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 84 | ||||
6 | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
7 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | ||||
8 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
9 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
10 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | ||||
11 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | ||||
12 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
13 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
14 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 181 | ||||
15 | Naňák Daniel | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | |||||
16 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartovič Marko | 22. 07. 2024 19:24 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | ||||
2 | Fano Alex Adam | 22. 07. 2024 19:03 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
3 | Fleischmann Jakub | 22. 07. 2024 08:11 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | ||||
4 | Gramblička Adam | 16. 07. 2024 12:56 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | ||||
5 | Hromník Filip | 21. 07. 2024 13:22 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
6 | Jendrejský Nicolas | 24. 07. 2024 20:59 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | ||||
7 | Krpelan Jakub | 18. 07. 2024 11:10 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | ||||
8 | Kučera Richard | 23. 07. 2024 13:53 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | ||||
9 | Maruniak Matej | 19. 07. 2024 08:14 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
10 | Oles Nikolas | 22. 07. 2024 11:36 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | ||||
11 | Rodek Alex | 15. 07. 2024 16:57 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
12 | Suchánek Adam | 29. 06. 2024 12:54 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Sze Leroy | 22. 07. 2024 21:00 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
14 | Vozár Samuel | 24. 07. 2024 17:00 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
15 | Vrba Miloslav | 24. 07. 2024 16:03 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
16 | Zeman Michal | 24. 07. 2024 12:59 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |