Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090122 - TKM - Tenisový klub Madunice | |||
Názov turnaja: | TKM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vážska 4, 92242 Madunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Rogulski Patrícia (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 30.07.2024 | Termín do: | 01.08.2024 | |
Kontakt: | PhDr., PhD. Patrícia Rogulski | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948038016, | |||
Kontakt e-mail: | rogulski.p@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 29.07.2024 9:00 | V mieste stretnutia |
dorastenci | 24 | 12 | - | 29.07.2024 9:00 | V mieste stretnutia |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Konderlová Natália | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | |||
2 | USP | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||
3 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
4 | Pavlovičová Dominika | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | ||||
5 | Švagrová Kristýna | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | ||||
6 | USP | Burík Anna | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | |||
7 | Rogulski Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | ||||
8 | Gajdošová Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 | ||||
9 | Rábeková Rebeka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | ||||
10 | Turza Viktória | 31.10.2025 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 149 | ||||
11 | Křenová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 190 | ||||
12 | USP | Mračnová Tamara | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||
13 | Planická Stella | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | ||||
14 | Drgoň Claudia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
15 | Zemanová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 | ||||
16 | Zemanová Natália | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 229 | ||||
17 | Babincová Sofia | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | ||||
18 | Nemec Timea Tara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | ||||
19 | Krajčovičová Michaela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | ||||
20 | Cvíčelová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
21 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
22 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
23 | NVK | Balážová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
24 | USP | Ten Sofiia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Méryová Nina | 24. 07. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
2 | Gašparíková Sofia | 18. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | |||||
3 | Mikocziová Petra | 17. 07. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ferancová Agnes | 23. 07. 2024 15:41 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
2 | Floreková Dana | 18. 07. 2024 14:57 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
3 | Kadlečíková Diana | 19. 07. 2024 10:11 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | ||||
4 | Mokrá Vanesa | 21. 07. 2024 09:42 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
5 | Parízeková Laura | 07. 07. 2024 17:46 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
6 | Uherčíková Alena | 24. 07. 2024 18:22 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 |