Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.07.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 12.07.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
2 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | ||||
3 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | ||||
4 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | ||||
5 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | ||||
6 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
7 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
8 | Lipták Erik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | ||||
9 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
10 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
11 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
12 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | ||||
13 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
14 | Šarovič Nikola | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | ||||
15 | Žovic David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
16 | Masár Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík Bratislava | 120 | ||||
17 | Martišek Pavol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | ||||
18 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | ||||
19 | Kello Alexander | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | ||||
20 | Janík Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Spartak Komárno | 165 | ||||
21 | Farkašovský Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | ||||
22 | Király Filip Adam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Jednotka Bratislava | 181 | ||||
23 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
24 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | ||||
25 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | ||||
26 | Čičo Michal | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
27 | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
28 | Bartoš Juraj | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC TALENT Bratislava | |||||
29 | Scheber Daniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
30 | Chlpík Elo | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
31 | Trush Maksym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
32 | Trush Ruslan | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
33 | Kurafieiev Andrii | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | TK TENNIS ONE Bratislava | |||||
34 | Koshlach Ivan | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gaál János | 08. 07. 2024 14:41 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | ||||
2 | Martišek Jaroslav | 08. 07. 2024 17:29 | 2014 | De-ch | TK Petržalka |