Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110090 - TK GSM Prešov | |||
Názov turnaja: | GSM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Československej armády 7532 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Onofrej Erik (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Potočňáková Ema (C) | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Erik Onofrej | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918562355, | |||
Kontakt e-mail: | erik.onofrej1@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | ||||
2 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
3 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | ||||
4 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | ||||
5 | Mihaľ Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | 78 | ||||
6 | Hasara Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | ||||
7 | Ščavnický Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 100 | ||||
8 | Norko Tibor | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | ||||
9 | Laník Simon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 165 | ||||
10 | Pastor Šimon | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | ||||
11 | USP | Rajna Dominik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK GSM Prešov | 181 | |||
12 | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
13 | Oravec Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
14 | Harčár Lukáš | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | |||||
15 | Hurajt Matej | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
16 | Mydla Boris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
17 | USP | Pagáč Christopher | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Mladosť Košice | ||||
18 | Korytko Martin | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | |||||
19 | NVK | Dzurko Pavol | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||
20 | NVK | Petrik Leonard | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Klobušník Martin | 02. 07. 2024 15:12 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | 181 | ||||
2 | Martančík Richard | 07. 07. 2024 18:19 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | ||||
3 | Michalčin Filip | 30. 06. 2024 16:41 | 2013 | M-ch | TK GSM Prešov | 181 | ||||
4 | Štalmach Dionýz | 06. 07. 2024 21:03 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 32 | ||||
5 | Vážny Filip | 08. 07. 2024 07:37 | 2014 | De-ch | TK Baník Prievidza | |||||
6 | Veselka Šimon | 24. 06. 2024 13:47 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 125 |