Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 16.08.2024 | Termín do: | 18.08.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 15.08.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 15.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abaffyová Lujza | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 161 | |||||
2 | Androvicsová Petra Romana | 20.07. 2024 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
3 | Blahutiaková Isabella | 13.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
4 | Brisudová Mishel | 09.07. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
5 | Drgon Emily | 20.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
6 | Faguľová Nela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
7 | Gajdošíková Sabína | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
8 | Halecká Ema | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
9 | Hamranová Nela | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | 199 | |||||
10 | Haramiová Klára | 12.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 228 | |||||
11 | Havrlentová Tamara | 16.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
12 | Hudecová Michaela | 18.07. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 100 | |||||
13 | Jablonská Adela | 08.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
14 | Jánošíková Diana | 16.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
15 | Luciaková Nina | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
16 | Lyžičiarová Radoslava | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
17 | Miklošová Ema | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
18 | Minarovičová Lea | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
19 | Pajtášová Sára | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
20 | Palečková Sofia | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
21 | Pätoprstá Hana | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | |||||
22 | Remeníková Zara | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
23 | Škrabáková Victoria | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
24 | Sulíková Daniela | 24.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
25 | Šullová Linda | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
26 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
27 | Talčíková Sofia | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
28 | Vargová Vanesa | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
29 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Petrovičová Lara | 02.07. 2024 20:25 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 |