Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100096 - TK RELAX Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | TK RELAX CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Priehradná 2, 03101 Liptovský Mikuláš Palúdzka v areáli FC 34 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Mrva Tomáš (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Michal Marcinčin | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421917526341, | |||
Kontakt e-mail: | michalmarcincin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
2 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
3 | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
4 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
5 | Kaščáková Martina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | ||||
6 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | ||||
7 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
8 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
9 | Leštáková Laura | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | ||||
10 | Páleníková Lucia | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | 96 | ||||
11 | Michaláková Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | ||||
12 | Sekáčová Patrícia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Benet LTC Bytča | 104 | ||||
13 | NVK | Haríková Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||
14 | NVK | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Górna Adela | 08. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
2 | Hajdučková Stella | 13. 06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
3 | Janotková Valéria | 10. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
4 | Vrtichová Alica | 15. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | 128 | |||||
5 | Tomášová Lea Olívia | 05. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
6 | Janáková Zoe | 13. 07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
7 | Madliaková Lenka | 11. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | |||||
8 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 11. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 207 | |||||
9 | Gáliková Anetka | 04. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
10 | Purašiková Gabriela | 22. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 207 | |||||
11 | Turčányová Miroslava | 24. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
12 | Turčányová Alexandra | 24. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
13 | Horváthová Mária | 24. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
14 | Bajzová Sofia | 03. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
15 | Dedíková Nela | 13. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
16 | Šimová Anabela | 12. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | ||||||
17 | Šlúchová Lucia | 13. 06. 2024 | 2011 | S-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
18 | Gorielova Uliana | 12. 06. 2024 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | ||||||
19 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
20 | Kerndlová Kristína | 02. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Ružomberok |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Tajtáková Izabela | 24. 07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blašková Nikola | 14. 07. 2024 15:57 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | ||||
2 | Glázerová Nina | 20. 07. 2024 12:36 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 106 | ||||
3 | Lopuchovská Michaela | 16. 07. 2024 15:18 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | |||||
4 | Ružičková Simona | 04. 07. 2024 21:18 | 2010 | S-d | TK Žilina | 62 | ||||
5 | Skřivanová Nina | 17. 06. 2024 09:41 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
6 | Tarasovičová Tamara | 24. 07. 2024 15:34 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | ||||
7 | Zemanová Natália | 21. 07. 2024 16:51 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 |