Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Matúškovo Športový areál. č. 926 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubský Martin (B) | |||
Termín od: | 06.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Ivan Zelenák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905648557, | |||
Kontakt e-mail: | ivanzelenak@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 05.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 05.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
2 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
3 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | ||||
4 | Cvíčelová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | ||||
5 | Blašková Nikola | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | ||||
6 | Balážová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | ||||
7 | Turoňová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | ||||
8 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
9 | Turčányová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | ||||
10 | Holovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 257 | ||||
11 | Chlumsky Natalia | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | ||||
12 | Turčányová Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | ||||
13 | Hanesová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | No Worry Galanta | |||||
14 | USP | Hlubíková Hana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
15 | USP | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||
16 | USP | Palečková Sofia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||
17 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
18 | Hrajnohová Michaela Halina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
19 | Humajová Aneta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | |||||
20 | Petrovičová Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC DRACI Matúškovo | |||||
21 | Freňáková Lili | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC DRACI Matúškovo |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Libáková Kamila | 13. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
2 | Škodáček Stella | 08. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | |||||
3 | Munk Melisa | 16. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
4 | Diková Kristína | 04. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
5 | Jeric Hana Tereza | 03. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
6 | Gregušová Marína | 27. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 231 | |||||
7 | Laššová Gréta | 19. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
8 | Šimová Anabela | 05. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | ||||||
9 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kubalová Lilien | 21. 07. 2024 17:12 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 |