Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL MUDr. MIROSLAVA ONDREJA 5. ROČNÍK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Pánisová Romana (C) | |||
Termín od: | 16.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 64 | 32 | - | 15.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
staršie žiačky | 64 | 32 | - | 15.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Černáková Tereza | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | ||||
2 | USP | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||
3 | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
4 | Šteinerová Sarah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | ||||
5 | Bachanová Karolína | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 13 | ||||
6 | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | ||||
7 | Rusnačková Riana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | 3 | |||
8 | Zemanová Natália | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | ||||
9 | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | 11 | |||
10 | Moussa Aaliyah | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | 5 | |||
11 | Janáčiková Petra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | 15 | |||
12 | Ferková Vanesa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | 23 | |||
13 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | 17 | |||
14 | Žiaková Lucia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 | 12 | |||
15 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | 33 | |||
16 | Rožičová Monika | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | 18 | |||
17 | Kebísková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | |||
18 | Sabová Sofia Mia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | 58 | |||
19 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
20 | Čaplovičová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | 13 | |||
21 | Forgáčová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | 38 | |||
22 | Gažová Anabela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | 28 | |||
23 | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | 30 | |||
24 | Szőllősy Ella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | |||
25 | Kadlečíková Diana | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
26 | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | 14 | |||
27 | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | 22 | |||
28 | Gašparíková Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | ||||
29 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | |||
30 | Janošková Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | 6 | |||
31 | Priesterová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | 21 | |||
32 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | |||
33 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
34 | Štefanovičová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | |||
35 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | |||
36 | Holkovičová Karolína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | 37 | |||
37 | Michaláková Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | 125 | |||
38 | Górna Adela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | 53 | |||
39 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | |||
40 | Škodáček Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | |||
41 | Filová Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | 59 | |||
42 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 | |||
43 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | 62 | |||
44 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | |||
45 | Munk Melisa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | 131 | |||
46 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | |||
47 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | 43 | |||
48 | Tarasovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | 50 | |||
49 | NVK | Černáková Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | 46 | ||
50 | NVK | Janáková Zoe | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | 74 | ||
51 | NVK | Košťálová Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | 41 | ||
52 | USP | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | ||
53 | USP | Turčányová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | 353 | ||
54 | USP | Ševcechová Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 257 | |||
55 | NVK | Erbanová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | 66 | ||
56 | USP | Jeníková Lota | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | 353 | ||
57 | USP | Turčányová Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | 258 | ||
58 | USP | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 122 | |||
59 | NVK | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | |||
60 | USP | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
61 | NVK | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 82 | |||
62 | NVK | Kutejová Natália | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 62 | |||
63 | NVK | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Sláviková Lea | 03. 08. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 43 | |||||
2 | Rišková Amélia | 11. 08. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
3 | Hajdučková Stella | 03. 08. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Blašková Nikola | 04. 08. 2024 01:46 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | 293 | |||
2 | Blaškovičová Maruschka | 11. 08. 2024 23:15 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | 9 | |||
3 | Böhmová Emma | 11. 08. 2024 08:10 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | |||
4 | Capandová Alexandra | 11. 08. 2024 08:53 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
5 | Dolák Karin | 06. 07. 2024 08:50 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | 258 | |||
6 | Haríková Ema | 10. 08. 2024 21:52 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | 48 | |||
7 | Holienková Amia | 07. 08. 2024 10:30 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | |||
8 | Kubalová Lilien | 12. 08. 2024 12:33 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | 7 | |||
9 | Kukosová Alžbeta | 22. 07. 2024 14:25 | 2013 | M-d | TK Púchov | 353 | ||||
10 | Mihalovičová Sofia | 11. 08. 2024 20:46 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | 26 | |||
11 | Rábeková Rebeka | 06. 08. 2024 17:05 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | ||||
12 | Rišiaňová Bianka | 31. 07. 2024 13:57 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 52 | ||||
13 | Shenová Isabella | 06. 08. 2024 12:16 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | 100 | |||
14 | Skládalová Sofia | 27. 07. 2024 05:22 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | 47 | |||
15 | Skřivanová Nina | 07. 08. 2024 13:08 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
16 | Tajtáková Izabela | 08. 08. 2024 21:24 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | |||
17 | Turoňová Tamara | 11. 08. 2024 10:59 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | 157 | |||
18 | Urbanová Adela | 12. 08. 2024 08:39 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
19 | Valentová Lea | 10. 08. 2024 19:24 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | |||
20 | Veselský Miah Paulina | 30. 07. 2024 13:38 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
21 | Židková Miroslava | 09. 07. 2024 17:16 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 | 353 |