Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100003 - ŠKT Kremnica | |||
Názov turnaja: | KREMNICA 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jula Horvátha 880/53, Kremnica 967 01 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ťahún Vladimír (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Ťahún-Mendelová Antónia (B) | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 07.07.2024 | |
Kontakt: | Vladimír Ťahún | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903149352, | |||
Kontakt e-mail: | aadik7@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Polcová Anežka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Tajch Nová Baňa | |||||
2 | Číková Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Tajch Nová Baňa | |||||
3 | Javorová Kristína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TO Slávia ŽU Žilina | |||||
4 | Bellanová Tatiana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Tenis Centrum Bojnice | |||||
5 | Debnáriková Rebeka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKT Kremnica | |||||
6 | Krajčíková Sophia | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠKT Kremnica | |||||
7 | Fričová Viktória | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Tajch Nová Baňa | |||||
8 | Löfflerová Adela | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Žilina | |||||
9 | Smyková Melisa | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKT Kremnica | |||||
10 | Žabková Karin | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
11 | Kurtíková Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
12 | Príhodová Nina | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKT Kremnica | |||||
13 | Michnová Viera | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TKM Martin | |||||
14 | Schrotterová Marianna | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TC PTA Liptovský Mikuláš | |||||
15 | Kubizniaková Zuzana | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK SAAG Šahy | |||||
16 | Messinger Nina | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | |||||
17 | Tószegiová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
18 | Skřivanová Nela | 31.10.2024 | 2017 | De-d | Detská tenisová škola Nitra | |||||
19 | Kupková Tiffany Zuzana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
20 | Šebová Lujza | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Orolínová Kristína | 02. 07. 2024 | 2014 | De-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
2 | Križánková Alexandra | 03. 07. 2024 | 2014 | De-d | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Machavová Mia | 30. 06. 2024 14:09 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
2 | Malinková Jana | 03. 07. 2024 23:31 | 2015 | De-d | TC Topoľčany |