Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA KIDS CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 14.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Vlachovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903686406, | |||
Kontakt e-mail: | tkskblava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 13.07.2024 14:30 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 13.07.2024 08:30 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Arbetová Adela | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||
2 | Oravcová Ellie Anna | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
3 | Hlubíková Alžbeta | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
4 | Ďuričová Karolína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
5 | Lopatová Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
6 | Palkechová Laura | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
7 | Vlachovičová Lea | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
8 | Šimlovičová Linnet | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
9 | USP | Krišková Nicoleta | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||
10 | Pollák Elisabeth Zara | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
11 | Horníčková Eliška | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
12 | Miklošová Ema | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
13 | Lukáčová Nina | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
14 | Královičová Sára | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
15 | Malinková Jana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | |||||
16 | Bartošková Edita | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
17 | Slávková Gréta | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
18 | Vlachovičová Nina | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
19 | Holkovičová Nela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | VTC Pezinok | |||||
20 | Gombarček Rebeka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
21 | Marynčáková Ela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
22 | Prekopp Charlotte | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | |||||
23 | USP | Krivosudská Karolína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
24 | Havelková Laura | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
25 | Záhradníková Alexandra | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | |||||
26 | USP | Pagáčová Denisa | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||
27 | USP | Majerčíková Mia | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||
28 | USP | Rolková Natália | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||
29 | USP | Lajdová Nina | 31.10.2025 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čellárová Lea | 11. 07. 2024 08:54 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
2 | Danihelová Ela | 07. 07. 2024 20:31 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | |||||
3 | Gondor Ema | 09. 07. 2024 20:48 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Hodničová Nikola | 10. 07. 2024 00:01 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Hudecová Hana | 08. 07. 2024 22:56 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Kapustíková Zuzana | 11. 07. 2024 12:22 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
7 | Kolínek Lara Zuzana | 12. 07. 2024 16:36 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
8 | Kufelová Barbora | 11. 07. 2024 08:33 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
9 | Kusendová Nela | 10. 07. 2024 23:46 | 2015 | De-d | TK Petržalka | |||||
10 | Medvedíková Ema | 11. 07. 2024 08:22 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
11 | Nováková Ema | 07. 07. 2024 09:06 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | |||||
12 | Pátek Vivian | 08. 07. 2024 07:31 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | |||||
13 | Pisarčíková Lucia | 10. 07. 2024 09:46 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
14 | Poláčková Alexandra | 08. 07. 2024 15:37 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
15 | Radošovská Izabela | 10. 07. 2024 20:07 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
16 | Šebová Lujza | 21. 06. 2024 19:41 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
17 | Ulehlová Terézia | 12. 07. 2024 16:21 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany |