Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 28.08.2024 12:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 28.08.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | ||||
2 | Sliacka Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | NVK | |||
3 | Kukučková Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | NVK | |||
4 | Krčíková Nikola | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 95 | NVK | |||
5 | Milčíková Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 124 | NVK | |||
6 | Palečková Sofia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | ||||
7 | Mišurová Tereza | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | NVK | |||
8 | Kabátová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
9 | Nemcová Lilien | 31.10.2025 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | NVK | |||
10 | Szabová Sofia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 228 | ||||
11 | Strečková Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 228 | NVK | |||
12 | Luciaková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | NVK | |||
13 | Novotná Nikol | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | NVK | ||||
14 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | NVK | ||||
15 | Lukáčiková Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | NVK | ||||
16 | Pajtášová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
17 | USP | Orolínová Kristína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | NVK | |||
18 | Lübecková Tereza | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | NVK | ||||
19 | Paučová Veronika | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
20 | NVK | Pelle Jázmyn | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TKM Betliar | NVK | |||
21 | USP | Sečkárová Nela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | NVK | |||
22 | USP | Hroncová Tamara Mária | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | NVK | |||
23 | NVK | Boyko Viktoriia | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | NVK | |||
24 | USP | Križánková Alexandra | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | NVK |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Gőrčiová Mia | 22. 08. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 228 | |||||
2 | Poľanská Andrea | 27. 08. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | |||||
3 | Michnová Viera | 24. 08. 2024 | 2014 | De-d | TKM Martin | NVK | |||||
4 | Hoštáková Veronika | 20. 08. 2024 | 2013 | M-d | OZ ŠK Odema Púchov | NVK | |||||
5 | Kuti Franciska | 25. 08. 2024 | 2013 | M-d | TK SAAG Šahy | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Böhmová Olívia | 26. 08. 2024 21:43 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | NVK | |||
2 | Böhmová Sofia | 26. 08. 2024 21:43 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | NVK | |||
3 | Hlubíková Hana | 26. 08. 2024 21:30 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
4 | Hortová Viktória | 26. 08. 2024 15:11 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | NVK | ||||
5 | Jánošíková Diana | 27. 08. 2024 08:58 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
6 | Manová Miriama | 27. 08. 2024 07:58 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | NVK | ||||
7 | Mečiarová Laura | 27. 08. 2024 08:56 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | ||||
8 | Mečiarová Tamara | 27. 08. 2024 08:55 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | ||||
9 | Škrabáková Victoria | 25. 08. 2024 20:41 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | NVK | ||||
10 | Štefaňáková Alica | 25. 08. 2024 10:53 | 2012 | M-d | TC 92 Levoča | |||||
11 | Tajtáková Izabela | 25. 08. 2024 14:26 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | ||||
12 | Ukropová Nina | 08. 08. 2024 11:15 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 |