Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090055 - TC Moravský Svätý Ján | |||
Názov turnaja: | TENNIS MOTION CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prievozská 792, 908 71 Moravský Svätý Ján | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Krajčír Marián (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Trnovec Roman (B) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Marián Krajčír | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905212507, | |||
Kontakt e-mail: | krajcirmajo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beňová Adela | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | ||||||
2 | Brisudová Mishel | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
3 | Danišová Sára | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | |||||
4 | Faguľová Nela | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
5 | Folbová Linda | 02.06. 2024 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 150 | |||||
6 | Haramiová Klára | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 228 | |||||
7 | Jánošíková Diana | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
8 | Kalášková Marcela | 17.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | |||||
9 | Kubišová Tamia | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | |||||
10 | Kukučková Ema | 27.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
11 | Luciaková Nina | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
12 | Manová Miriama | 31.05. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
13 | Michálková Ema | 05.06. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
14 | Minarovičová Lea | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
15 | Nemcová Lilien | 01.06. 2024 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | |||||
16 | Pajtášová Sára | 20.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
17 | Pelikánová Emma | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 94 | |||||
18 | Petrovičová Lara | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | |||||
19 | Polláková Linda | 25.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | |||||
20 | Raymonds Emily Oluchi | 14.05. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
21 | Rodeková Linda | 03.06. 2024 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 155 | |||||
22 | Sklenárová Lenka | 06.06. 2024 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
23 | Škodáčková Kristína | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
24 | Škrabáková Victoria | 21.05. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
25 | Sukupčáková Melánia | 17.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | |||||
26 | Sulíková Daniela | 19.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
27 | Šullová Linda | 17.05. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
28 | Šúryová Nina | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
29 | Trenčanová Nina | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 150 | |||||
30 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
31 | Židková Miroslava | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 228 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Radošovská Izabela | 04.07. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Androvicsová Petra Romana | 16.06. 2024 19:02 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
2 | Červená Nikol | 03.07. 2024 17:52 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | |||||
3 | Humajová Aneta | 12.06. 2024 21:08 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | |||||
4 | Lyžičiarová Radoslava | 22.06. 2024 08:49 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
5 | Pechová Adela | 21.06. 2024 13:40 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 228 | |||||
6 | Rodinová Viktória | 02.07. 2024 08:26 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Vráblová Viktória | 04.07. 2024 15:48 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 |