Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||
Názov turnaja: | PEPAS CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Granulat | |
Vrchný rozhodca: | Stanko Matej (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Lešniak Tibor (B) | |||
Termín od: | 25.11.2023 | Termín do: | 27.11.2023 | |
Kontakt: | Mgr. Matej Stanko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907291818, | |||
Kontakt e-mail: | matostanko@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 11. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 24.11.2023 09:00 | Areál ŠK Pepas |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Matej Stanko, ZVR: Tibor Lešniak
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Lisko Pavol | ||||
6:1 6:2 | 27. 11. 2023 11:45 | ||||
2. | Čellár Martin | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Čellár M. Uram L. | |||
25. 11. 2023 00:00 | |||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Húsenica Ľ. Malinka I. | ||||
7:6(5) 7:6(7) | 25. 11. 2023 00:00 | ||||
4. | Herman L. Ščepko A. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Paluga R. Ondik M. | |||
25. 11. 2023 00:00 | |||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Šupica M. Lisko P. | ||||
6:0 6:0 | 25. 11. 2023 00:00 | ||||
8. | Hollý M. Urbánoš A. | 16 8 SF F | |||
9. | Binder M. Puskajler O. | ||||
6:3 6:2 | 25. 11. 2023 00:00 | ||||
10. | Gonda F. Bariak J. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
25. 11. 2023 00:00 | |||||
12. | (3-4) | Ozorák S. Žlnka A. | 16 8 SF F | ||
13. | Krnáč M. Noga O. | ||||
5:7 6:1 10:7 | 25. 11. 2023 00:00 | ||||
14. | Vrana E. Sirota D. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
25. 11. 2023 00:00 | |||||
16. | (2) | Mravík M. Šišovský A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | ||||
2 | Paluga Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | ||||
3 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | ||||
4 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
5 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | ||||
6 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | ||||
7 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | ||||
8 | Mravík Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 39 | ||||
9 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | ||||
10 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | ||||
11 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | ||||
12 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
13 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | ||||
14 | Húsenica Ľuboš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
15 | Vrana Erik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 60 | ||||
16 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | ||||
17 | Binder Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 64 | ||||
18 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
19 | USP | Herman Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | 70 | |||
20 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 72 | ||||
21 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | ||||
22 | Hollý Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | ||||
23 | USP | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | |||
24 | USP | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | |||
25 | USP | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | |||
26 | USP | Vrško Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 172 | |||
27 | USP | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | |||
28 | USP | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gallo Michal | 20. 11. 2023 18:33 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | ||||
2 | Janoško Martin | 23. 11. 2023 08:18 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 32 | ||||
3 | Juríček Jáchym | 22. 11. 2023 12:17 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | ||||
4 | Konopka Marek | 22. 11. 2023 14:31 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | ||||
5 | Mamedgulyyev Azat | 19. 11. 2023 20:51 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | ||||
6 | Mik Tobias | 20. 11. 2023 14:17 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | ||||
7 | Ondrej Maximilián | 18. 11. 2023 21:58 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | ||||
8 | Štrba Matúš | 22. 11. 2023 04:36 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 |