Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090101 - OZ Slávia Trnava | |||
Názov turnaja: | SLÁVIA CUP U14 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisové dvorce Slávia, Hajdóczyho ul.,v tesnej v blízkosti TC Empire | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Daniel Čálik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903218607, | |||
Kontakt e-mail: | danielcalik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 16.08.2024 09:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 16.08.2024 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
2 | Balážová Ema | 18.06. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | |||||
3 | Bartovic Liliana | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | |||||
4 | Beskydová Adela | 06.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
5 | Blašková Nikola | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
6 | Böhmová Emma | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
7 | Capandová Alexandra | 17.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
8 | Černá Ema | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
9 | Červená Nikol | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 132 | |||||
10 | Filová Michaela | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | |||||
11 | Forgáčová Nela | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
12 | Gajdošechová Karin Júlia | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
13 | Gáliková Anetka | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
14 | Górna Adela | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
15 | Holienková Amia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
16 | Holincová Nikoleta | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
17 | Holovičová Tamara | 22.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 257 | |||||
18 | Horváthová Mária | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
19 | Chlumsky Natalia | 19.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | |||||
20 | Chrenková Eliška | 13.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
21 | Jánošíková Diana | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
22 | Janotková Valéria | 17.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
23 | Juričkovičová Nina | 21.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
24 | Kadlečíková Diana | 25.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
25 | Kapráliková Laura | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
26 | Karpenko Oleksandra | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
27 | La Rosa Sara | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | |||||
28 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
29 | Markošová Tereza | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
30 | Michalková Alžbeta | 05.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | |||||
31 | Raymonds Emily Oluchi | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | ||||||
32 | Skřivanová Nina | 17.06. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
33 | Sukupčáková Melánia | 21.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||||
34 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
35 | Takáčová Nina | 05.07. 2024 | 2011 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
36 | Tarasovičová Tamara | 21.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
37 | Turčányová Alexandra | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
38 | Turčányová Miroslava | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
39 | Ukropová Nina | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | ||||||
40 | Úradniková Natália | 20.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
41 | Valičeková Viktória | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
42 | Zemanová Natália | 23.07. 2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | |||||
43 | Židková Miroslava | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jeric Hana Tereza | 27.07. 2024 13:21 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 |