Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 83104 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kyselovič Michal (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Lipták Michal (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 31.07.2024 | |
Kontakt: | Michal Kyselovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903557454, | |||
Kontakt e-mail: | michalkyselovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Gombáriková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 6 | ||||
2 | Lenártová Lara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
3 | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
4 | Šteinerová Sarah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | ||||
5 | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 12 | ||||
6 | Bachanová Karolína | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 13 | ||||
7 | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | ||||
8 | Rusnačková Riana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | ||||
9 | Veselský Miah Paulina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
10 | Dekanová Romana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
11 | Čemanová Vivien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
12 | Zemanová Natália | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | ||||
13 | Rábeková Rebeka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | ||||
14 | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
15 | Moussa Aaliyah | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | ||||
16 | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | ||||
17 | Ferková Vanesa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
18 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | ||||
19 | Žiaková Lucia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 | ||||
20 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
21 | Blaškovičová Maruschka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | ||||
22 | Rožičová Monika | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | ||||
23 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 43 | ||||
24 | Kebísková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | ||||
25 | Shenová Isabella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | ||||
26 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
27 | Forgáčová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
28 | Čaplovičová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | ||||
29 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
30 | Gažová Anabela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
31 | Urbanová Adela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
32 | Švachová Eliška | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 61 | ||||
33 | Szőllősy Ella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | ||||
34 | NVK | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | |||
35 | NVK | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||
36 | NVK | Priesterová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||
37 | NVK | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||
38 | NVK | Štefanovičová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kadlečíková Diana | 01. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
2 | Gašparíková Sofia | 20. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
3 | Skřivanová Nina | 03. 06. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
4 | Libáková Kamila | 15. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
5 | Rišková Amélia | 03. 06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
6 | Valičeková Viktória | 14. 06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
7 | Holienková Amia | 08. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
8 | Holkovičová Karolína | 01. 06. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | |||||
9 | Jamrichová Zuzana | 09. 06. 2024 | 2011 | S-d | OZ Slávia Trnava | 102 | |||||
10 | Janotková Valéria | 28. 05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
11 | Juričkovičová Nina | 29. 05. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
12 | Tajtáková Izabela | 28. 05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
13 | Černá Ema | 31. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
14 | Markošová Tereza | 03. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
15 | Cvíčelová Sofia | 28. 05. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
16 | Romanová Natália | 20. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | |||||
17 | Slobodníková Terézia | 17. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | |||||
18 | Jeric Hana Tereza | 09. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
19 | Košťálová Viktória | 05. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | |||||
20 | Dolák Karin | 06. 07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | |||||
21 | Bálintová Adela | 20. 06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
22 | Oťapková Adriana | 11. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
23 | Ščibranová Adela | 30. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Neštická Viktória | 17. 07. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | |||||
2 | Škodáčková Kristína | 22. 07. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
3 | Holecová Chiara | 17. 07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blašková Nikola | 14. 07. 2024 15:55 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | ||||
2 | Capandová Alexandra | 22. 07. 2024 19:09 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
3 | Erdélyi Olívia | 21. 07. 2024 20:24 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | ||||
4 | Fereková Emma | 17. 06. 2024 21:23 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | ||||
5 | Fialová Tamara | 19. 07. 2024 15:45 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 198 | ||||
6 | Gálik Kayla Leah | 11. 07. 2024 16:59 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
7 | Górna Adela | 21. 07. 2024 23:02 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | ||||
8 | Haríková Ema | 19. 07. 2024 10:22 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
9 | Janošková Alexandra | 20. 07. 2024 10:39 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | ||||
10 | Jeníková Lota | 01. 07. 2024 09:03 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | ||||
11 | Skalická Ela | 21. 07. 2024 23:23 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | ||||
12 | Zemanová Tatiana | 18. 07. 2024 11:21 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |