Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Názov turnaja: | Memoriál Zuzky Veselej 25. ročník | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK 77 Skalica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jobus Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Trnovec Roman (B) | |||
Termín od: | 02.07.2024 | Termín do: | 05.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Miroslav Jobus | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948074767, | |||
Kontakt e-mail: | miroslav.jobus@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 01.07.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 01.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Miroslav Jobus, ZVR: Roman Trnovec
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Halásová Lucia | |||
02. 07. 2024 12:00 | |||||
2. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Čelústková Viktória | ||||
02. 07. 2024 12:00 | |||||
4. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Raymonds Emily Oluchi | ||||
6:3 6:4 | 02. 07. 2024 09:00 | ||||
6. | Hornáčková Karolína | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | (9-16) | Gažová Anabela | |||
02. 07. 2024 12:00 | |||||
8. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | (9-16) | Rožičová Monika | |||
02. 07. 2024 12:00 | |||||
10. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Gregušová Marína | ||||
6:2 6:0 | 02. 07. 2024 09:00 | ||||
12. | Markošová Tereza | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Vargová Vanesa | ||||
6:1 6:1 | 02. 07. 2024 09:00 | ||||
14. | Ščúryová Simona | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | (5-8) | Blaškovičová Maruschka | |||
02. 07. 2024 12:00 | |||||
16. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
17. | (3-4) | Moussa Aaliyah | |||
02. 07. 2024 12:00 | |||||
18. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
19. | Lipovská Eliška | ||||
02. 07. 2024 12:00 | |||||
20. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
21. | Tokošová Sára | ||||
6:3 6:2 | 02. 07. 2024 09:00 | ||||
22. | Slobodníková Terézia | 64 32 16 8 SF F | |||
23. | (9-16) | Kadlečíková Diana | |||
02. 07. 2024 12:00 | |||||
24. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
25. | (9-16) | Shenová Isabella | |||
02. 07. 2024 12:30 | |||||
26. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
27. | Sukupčáková Melánia | ||||
2:6 6:4 6:1 | 02. 07. 2024 09:00 | ||||
28. | Polláková Linda | 64 32 16 8 SF F | |||
29. | Libáková Kamila | ||||
02. 07. 2024 12:30 | |||||
30. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
02. 07. 2024 12:30 | |||||
32. | (5-8) | Ferková Vanesa | 64 32 16 8 SF F | ||
33. | BYE | ||||
02. 07. 2024 12:30 | |||||
34. | (5-8) | Kutejová Klára | 64 32 16 8 SF F | ||
35. | BYE | ||||
02. 07. 2024 12:30 | |||||
36. | Tokošová Viktória | 64 32 16 8 SF F | |||
37. | Jamrichová Zuzana | ||||
1:6 6:2 6:3 | 02. 07. 2024 09:00 | ||||
38. | Rišková Amélia | 64 32 16 8 SF F | |||
39. | BYE | ||||
02. 07. 2024 12:30 | |||||
40. | (9-16) | Urbanová Adela | 64 32 16 8 SF F | ||
41. | BYE | ||||
02. 07. 2024 13:00 | |||||
42. | (9-16) | Kebísková Eliška | 64 32 16 8 SF F | ||
43. | Miturová Daniela | ||||
6:3 6:0 | 02. 07. 2024 09:00 | ||||
44. | Petrovičová Lara | 64 32 16 8 SF F | |||
45. | BYE | ||||
02. 07. 2024 13:00 | |||||
46. | Kapráliková Laura | 64 32 16 8 SF F | |||
47. | BYE | ||||
02. 07. 2024 13:00 | |||||
48. | (3-4) | Ščibranová Nela | 64 32 16 8 SF F | ||
49. | BYE | ||||
02. 07. 2024 13:00 | |||||
50. | (5-8) | Bab Viktória Terézia | 64 32 16 8 SF F | ||
51. | BYE | ||||
02. 07. 2024 13:00 | |||||
52. | Pelikánová Emma | 64 32 16 8 SF F | |||
53. | Pechová Adela | ||||
6:0 6:0 | 02. 07. 2024 09:00 | ||||
54. | Bolebruchová Emma | 64 32 16 8 SF F | |||
55. | BYE | ||||
02. 07. 2024 13:00 | |||||
56. | (9-16) | Stanková Sophia Laura | 64 32 16 8 SF F | ||
57. | BYE | ||||
02. 07. 2024 13:30 | |||||
58. | (9-16) | Forgáčová Nela | 64 32 16 8 SF F | ||
59. | Holienková Amia | ||||
1:6 6:2 6:3 | 02. 07. 2024 09:30 | ||||
60. | Gabrielová Ema | 64 32 16 8 SF F | |||
61. | BYE | ||||
02. 07. 2024 13:30 | |||||
62. | Zemanová Tatiana | 64 32 16 8 SF F | |||
63. | BYE | ||||
02. 07. 2024 13:30 | |||||
64. | (2) | Veselský Miah Paulina | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Ščibranová N. Rožičová M. | ||||
6:0 6:4 | 04. 07. 2024 14:00 | ||||
2. | Blaškovičová M. Moussa A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Halásová Lucia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 17 | ||||
2 | Veselský Miah Paulina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
3 | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
4 | Moussa Aaliyah | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | ||||
5 | Ferková Vanesa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
6 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | ||||
7 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
8 | Blaškovičová Maruschka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | ||||
9 | Rožičová Monika | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | ||||
10 | Kebísková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | ||||
11 | Shenová Isabella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | ||||
12 | Forgáčová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
13 | Gažová Anabela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
14 | Urbanová Adela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
15 | Kadlečíková Diana | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
16 | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | ||||
17 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
18 | Rišková Amélia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | ||||
19 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
20 | Jamrichová Zuzana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | OZ Slávia Trnava | 102 | ||||
21 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | ||||
22 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | ||||
23 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | ||||
24 | Čelústková Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | 179 | ||||
25 | Ščúryová Simona | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | 187 | ||||
26 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
27 | Gregušová Marína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 231 | ||||
28 | Pelikánová Emma | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 257 | ||||
29 | Petrovičová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 257 | ||||
30 | Pechová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
31 | Raymonds Emily Oluchi | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | |||||
32 | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
33 | Polláková Linda | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
34 | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
35 | Gabrielová Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
36 | Lipovská Eliška | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
37 | USP | Hornáčková Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | ||||
38 | USP | Miturová Daniela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | ||||
39 | USP | Tokošová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||
40 | USP | Sukupčáková Melánia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||
41 | USP | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Capandová Alexandra | 24. 06. 2024 20:46 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
2 | Čaplovičová Nina | 22. 06. 2024 16:36 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | ||||
3 | Černáková Tereza | 25. 06. 2024 12:25 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | ||||
4 | Filová Michaela | 15. 06. 2024 17:35 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | ||||
5 | Gálik Kayla Leah | 17. 06. 2024 07:18 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
6 | Gombáriková Lea | 27. 06. 2024 22:01 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 6 | ||||
7 | Hlubíková Hana | 30. 06. 2024 06:10 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
8 | Hlucháňová Nela | 29. 06. 2024 00:14 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
9 | Houdek Vera | 18. 06. 2024 21:44 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | ||||
10 | Humenchak Daniela | 28. 06. 2024 19:05 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | ||||
11 | Košťálová Viktória | 27. 06. 2024 21:22 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | ||||
12 | Kováriková Júlia | 28. 06. 2024 14:36 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
13 | Mihalovičová Sofia | 27. 06. 2024 08:27 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | ||||
14 | Romanová Natália | 29. 06. 2024 19:09 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | ||||
15 | Ščibranová Adela | 25. 06. 2024 14:36 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Skřivanová Nina | 27. 05. 2024 10:34 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
17 | Štefanovičová Nela | 24. 06. 2024 21:17 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | ||||
18 | Švachová Eliška | 25. 06. 2024 20:39 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 61 | ||||
19 | Szimandel Laura | 29. 06. 2024 16:57 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 89 | ||||
20 | Turčányová Alexandra | 24. 06. 2024 21:37 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | ||||
21 | Turčányová Miroslava | 24. 06. 2024 21:54 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | ||||
22 | Úradniková Natália | 29. 06. 2024 19:33 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
23 | Vajayová Viktória | 24. 06. 2024 11:12 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | 168 | ||||
24 | Valičeková Viktória | 26. 06. 2024 11:35 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | ||||
25 | Zemanová Natália | 26. 06. 2024 09:16 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | ||||
26 | Židková Miroslava | 08. 06. 2024 19:01 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |