Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | O pohár župana TT SK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bohát Sebastián | 19.06. 2024 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
2 | Bojnanský Mattias | 13.06. 2024 | 2015 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
3 | Ferkodič Ryan | 25.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
4 | Gale Felix | 14.06. 2024 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
5 | Gono Mathias | 23.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
6 | Heteš Šimon | 03.07. 2024 | 2014 | De-ch | JJ Tenis Trnava | ||||||
7 | Hujík Hugo | 09.06. 2024 | 2015 | De-ch | TK Nová generácia NMnV | ||||||
8 | Karaba Samuel | 20.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
9 | Malík Adam | 13.06. 2024 | 2015 | De-ch | TK 77 Skalica | ||||||
10 | Markovič Markus | 21.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
11 | Mihálik Jakub | 08.07. 2024 | 2015 | De-ch | TC MERY Academy Holíč | ||||||
12 | Mikloš Šimon | 06.07. 2024 | 2015 | De-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
13 | Novák Oliver | 17.06. 2024 | 2015 | De-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | ||||||
14 | Patúc Marko | 20.07. 2024 | 2016 | De-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
15 | Seršen Richard | 13.07. 2024 | 2016 | De-ch | TC MERY Academy Holíč | ||||||
16 | Székházi Martin | 05.06. 2024 | 2015 | De-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
17 | Szorád Sebastián | 19.07. 2024 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
18 | Urvay Marco | 03.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
19 | Varga Timotej | 05.06. 2024 | 2014 | De-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Zimáň Markus | 21.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Jednotka Bratislava | ||||||
2 | Zimáň Maxim | 21.07. 2024 | 2017 | De-ch | TK Jednotka Bratislava | ||||||
3 | Kolárik Filip | 21.07. 2024 | 2014 | De-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||||
4 | Demeš Damian | 23.07. 2024 | 2015 | De-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
5 | Šiška Marek | 23.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hlucháň Teodor | 22.07. 2024 09:51 | 2014 | De-ch | TK AS Trenčín |