Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 1, 955 01 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 19.08.2024 | Termín do: | 21.08.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 18.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 18.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Brezovický Samuel | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | |||||
3 | Brutenič Marko | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
4 | Eisenreich Maximilian | 20.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
5 | Farkašovský Lukáš | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | |||||
6 | Chnápko Tomáš | 24.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
7 | Chovan Matej | 12.07. 2024 | 2013 | M-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||||
8 | Kabát Matúš | 07.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Zlaté Moravce | ||||||
9 | Kočenda Peter | 17.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
10 | Kováčik Šimon | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
11 | Krahulec Jakub | 19.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
12 | Kráľ Jakub | 28.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
13 | Lipinský Nino | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
14 | Malinka Igor | 19.06. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | |||||
15 | Marčišin Andrej | 01.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
16 | Matrtaj Jakub | 19.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
17 | Šiška Marek | 16.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
18 | Svitek Samuel | 27.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
19 | Vrábel Samuel | 20.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
20 | Zalka Roland | 06.07. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 |