Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 01.09.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Škodáček Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
2 | Fialová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | ||||
3 | Keršáková Jana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | ||||
4 | Holecová Chiara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | NVK | |||
5 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | ||||
6 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | ||||
7 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | ||||
8 | Goffová Sarah | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
9 | Košťálová Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | ||||
10 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | ||||
11 | Černáková Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
12 | Tarasovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
13 | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | NVK | |||
14 | Górna Adela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 24 | ||||
15 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | NVK | |||
16 | Jedináková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | NVK | |||
17 | Filová Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 29 | ||||
18 | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | NVK | |||
19 | USP | Romanová Natália | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 30 | |||
20 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 32 | ||||
21 | Gróf Isabella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | NVK | |||
22 | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | NVK | |||
23 | Ráczová Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | NVK | |||
24 | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | NVK | |||
25 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | NVK | |||
26 | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | NVK | |||
27 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | ||||
28 | Houdek Vera | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 50 | ||||
29 | Chamillová Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 56 | ||||
30 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | NVK | |||
31 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | NVK | |||
32 | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | NVK | |||
33 | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
34 | Kellner Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | NVK | |||
35 | Šimová Anabela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | NVK | |||
36 | Gabrielová Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | NVK | |||
37 | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | NVK | |||
38 | NVK | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | NVK | ||
39 | NVK | Tokárová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | NVK | ||
40 | NVK | Kukučková Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | NVK | ||
41 | NVK | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | NVK | ||
42 | NVK | Raymonds Emily Oluchi | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | NVK | ||
43 | NVK | Danišová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | NVK | ||
44 | USP | Pätoprstá Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | |||
45 | USP | Ilavská Laura | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 228 | NVK | ||
46 | USP | Križanská Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | NVK |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Dedíková Nela | 28. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | |||||
2 | Laššová Gréta | 11. 08. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 79 | |||||
3 | Tajtáková Izabela | 08. 08. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
4 | Brisudová Mishel | 07. 08. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | NVK | ||||
5 | Jánošíková Diana | 01. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
6 | Bálintová Adela | 30. 07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 140 | |||||
7 | Tomaščinová Timea | 12. 08. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | |||||
8 | Lyžičiarová Radoslava | 13. 07. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
9 | Halecká Ema | 02. 07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
10 | Luciaková Nina | 03. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
11 | Domaracká Viktória | 20. 07. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
12 | Nováková Olívia | 15. 08. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
13 | Škrabáková Victoria | 29. 06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | NVK | |||||
14 | Vatrtová Zoe | 29. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
15 | Manová Miriama | 31. 07. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | NVK | |||||
16 | Pajtášová Sára | 02. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | |||||
17 | Rodinová Viktória | 11. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
18 | Gajdošíková Sabína | 09. 07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | NVK | |||||
19 | Boyko Viktoriia | 25. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Kušnírová Lívia | 16. 08. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 4 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Erbanová Nina | 08. 08. 2024 18:04 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
2 | Hlubíková Hana | 29. 07. 2024 06:09 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
3 | Tallo Karolína | 06. 08. 2024 19:41 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | NVK |