Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 1, 955 01 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Korec Róbert (C) | |||
Termín od: | 19.08.2024 | Termín do: | 21.08.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 18.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 18.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Erbanová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
2 | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | NVK | |||
3 | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | NVK | |||
4 | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
5 | Kellner Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | NVK | |||
6 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | ||||
7 | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | NVK | |||
8 | Bartovic Liliana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | ||||
9 | Kozlíková Kristína | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 102 | NVK | |||
10 | Tallo Karolína | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | NVK | |||
11 | Abaffyová Lujza | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 161 | ||||
12 | Mišurová Tereza | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | NVK | |||
13 | Kabátová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
14 | Chlumsky Adella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 228 | NVK | |||
15 | NVK | Nováková Olívia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | |||
16 | USP | Žilinčíková Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica | NVK | |||
17 | NVK | Škrabáková Victoria | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | NVK | |||
18 | NVK | Novotná Nikol | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | NVK | |||
19 | NVK | Mutkovičová Amia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | NVK | |||
20 | Havrlentová Tamara | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
21 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | NVK | ||||
22 | USP | Rodinová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | NVK | |||
23 | Kalinina Oleksandra | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Androvicsová Petra Romana | 15. 08. 2024 10:59 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | NVK | ||||
2 | Bajzová Sofia | 17. 08. 2024 08:29 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | NVK | |||
3 | Brisudová Mishel | 16. 08. 2024 15:36 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | NVK | |||
4 | Černá Ema | 17. 08. 2024 08:44 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | ||||
5 | Faguľová Nela | 12. 07. 2024 10:45 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | |||||
6 | Gabrielová Ema | 07. 08. 2024 22:11 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | NVK | |||
7 | Gajdošechová Karin Júlia | 14. 08. 2024 12:36 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | NVK | |||
8 | Halecká Ema | 23. 06. 2024 15:10 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | NVK | |||
9 | Hanková Viktória | 11. 08. 2024 21:03 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | NVK | |||
10 | Heinová Emma | 24. 06. 2024 12:36 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | |||||
11 | Jánošíková Diana | 16. 08. 2024 21:53 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
12 | Kapráliková Laura | 13. 08. 2024 00:02 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | ||||
13 | Karpenko Oleksandra | 18. 07. 2024 20:11 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | |||||
14 | Kutejová Natália | 17. 08. 2024 08:38 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | NVK | |||
15 | Kuti Franciska | 08. 07. 2024 13:42 | 2013 | M-d | TK SAAG Šahy | NVK | ||||
16 | Luciaková Nina | 07. 08. 2024 10:16 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | NVK | |||
17 | Miklošová Ema | 06. 08. 2024 13:38 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | NVK | ||||
18 | Moussa Elissa | 16. 08. 2024 18:01 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | NVK | |||
19 | Pajtášová Sára | 10. 08. 2024 08:16 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
20 | Raymonds Emily Oluchi | 16. 08. 2024 20:52 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | NVK | |||
21 | Remeníková Zara | 17. 08. 2024 08:40 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | NVK | ||||
22 | Šimová Anabela | 17. 08. 2024 08:49 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | NVK | |||
23 | Sklenárová Lenka | 15. 08. 2024 14:49 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | NVK | ||||
24 | Škodáčková Kristína | 16. 08. 2024 20:21 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
25 | Srogončíková Zara | 09. 08. 2024 22:48 | 2013 | M-d | TC Partizánske | NVK | ||||
26 | Tajtáková Izabela | 08. 08. 2024 21:21 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | ||||
27 | Tokošová Sára | 16. 08. 2024 21:32 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | NVK | |||
28 | Varga Christina | 13. 08. 2024 23:18 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | NVK | |||
29 | Vatrtová Zoe | 16. 08. 2024 18:48 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | ||||
30 | Weissová Simona | 16. 08. 2024 11:27 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | NVK |