Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110090 - TK GSM Prešov | |||
Názov turnaja: | GSM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Československej armády 7532 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Onofrej Erik (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Potočňáková Ema (C) | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Erik Onofrej | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918562355, | |||
Kontakt e-mail: | erik.onofrej1@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | ||||
2 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
3 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | ||||
4 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
5 | Horvátová Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 46 | ||||
6 | Saloky Scarlett | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 | ||||
7 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | ||||
8 | Minichová Natália Megan | 31.10.2025 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | ||||
9 | Lišková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | ||||
10 | Tokárová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | ||||
11 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | ||||
12 | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | ||||
13 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | ||||
14 | Semanová Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | ||||
15 | Tomaščinová Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | ||||
16 | Černakovičová Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 155 | ||||
17 | Vasiľová Dorothy | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | ||||
18 | Benejová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 179 | ||||
19 | NVK | Pavlová Stasiya | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | |||
20 | NVK | Novotná Nikol | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||
21 | NVK | Priesterová Júlia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||
22 | USP | Bochňáková Viktória | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Tatran 2007 Prešov |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pajtášová Sára | 10. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
2 | Lübecková Tereza | 03. 06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
3 | Palaštová Simona | 12. 06. 2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
4 | Kleščová Nela | 12. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
5 | Poľanská Andrea | 02. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
6 | Suleňová Salma | 27. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
7 | Pelle Jázmyn | 16. 06. 2024 | 2014 | De-d | TKM Betliar | ||||||
8 | Štefancová Zuzana | 27. 05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
9 | Boyko Viktoriia | 11. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Malegová Lenka | 23. 06. 2024 05:52 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice |