Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 1, 955 01 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 19.08.2024 | Termín do: | 21.08.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 18.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 18.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abaffyová Lujza | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 161 | |||||
2 | Androvicsová Petra Romana | 22.06. 2024 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
3 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
4 | Faguľová Nela | 21.06. 2024 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
5 | Gajdošechová Karin Júlia | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
6 | Havrlentová Tamara | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
7 | Chlumsky Adella | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 228 | |||||
8 | Jánošíková Diana | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
9 | Kabátová Tamara | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
10 | Kalinina Oleksandr | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín | ||||||
11 | Kellner Viktória | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
12 | Luciaková Nina | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
13 | Machavová Mia | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
14 | Miklošová Ema | 26.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
15 | Moussa Elissa | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | |||||
16 | Mutkovičová Amia | 21.06. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
17 | Pajtášová Sára | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
18 | Raymonds Emily Oluchi | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
19 | Remeníková Zara | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
20 | Ščibranová Adela | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
21 | Šimová Anabela | 28.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
22 | Tallo Karolína | 30.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
23 | Varga Christina | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
24 | Vatrtová Zoe | 29.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
25 | Vozárová Anna | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
26 | Weissová Simona | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Halecká Ema | 23.06. 2024 15:10 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
2 | Heinová Emma | 24.06. 2024 12:36 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany |