Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.07.2024 | Termín do: | 31.07.2024 | |
Kontakt: | Jakub Lehet | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918041043, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 28.07.2024 10:00 | Nábrežná 5 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 28.07.2024 10:00 | Nábrežná 5 |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | ||||
2 | Štrba Filip Jan | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | ||||
3 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | ||||
4 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 56 | ||||
5 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | ||||
6 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 | ||||
7 | Friedmann Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 88 | ||||
8 | Friedmann Leonard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 88 | ||||
9 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 99 | ||||
10 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | ||||
11 | Lazorčák Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 118 | ||||
12 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | ||||
13 | Semančík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 172 | ||||
14 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | ||||
15 | Kovalčík Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov | 200 | ||||
16 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | ||||
17 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | ||||
18 | Kalanin Emanuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
19 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
20 | Pastor Šimon | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Krištofovič Lukáš | 23. 07. 2024 16:12 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
2 | Mišík Samuel | 23. 07. 2024 20:33 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | ||||
3 | Zengevald Matej | 06. 07. 2024 21:40 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | 59 |