Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 20.08.2024 | Termín do: | 22.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Sabová Sofia Mia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | 58 | |||
2 | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | 30 | |||
3 | Mihalovičová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | 26 | |||
4 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | |||
5 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | |||
6 | Kundriková Elena | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | 87 | |||
7 | Škodáček Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | |||
8 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | |||
9 | Chylová Nikola | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | 94 | |||
10 | Lodová Lara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 128 | ||||
11 | Munk Melisa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | 131 | |||
12 | Michalková Alžbeta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | 293 | |||
13 | Lukacková Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | 138 | |||
14 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | 55 | |||
15 | Madliaková Lenka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | 137 | |||
16 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | 90 | |||
17 | USP | Figulová Rebeka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 257 | 353 | ||
18 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 200 | ||||
19 | NVK | Volfová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 92 | |||
20 | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
21 | USP | Polláková Barbora | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||
22 | NVK | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 135 | |||
23 | USP | Harabinová Maja | 31.10.2024 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 353 | |||
24 | USP | Sosková Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 353 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bajzová Sofia | 17. 08. 2024 08:31 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 104 | ||||
2 | Beskydová Adela | 26. 07. 2024 08:03 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | 230 | |||
3 | Böhmová Emma | 17. 08. 2024 13:18 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | |||
4 | Capandová Alexandra | 16. 08. 2024 15:49 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
5 | Daňková Alexandra | 17. 08. 2024 18:25 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | 79 | |||
6 | Gáliková Anetka | 16. 08. 2024 13:29 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | |||
7 | Hlucháňová Nela | 12. 08. 2024 20:16 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
8 | Holienková Amia | 06. 08. 2024 19:07 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | |||
9 | Horváthová Mária | 06. 08. 2024 08:14 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | 218 | |||
10 | Horvátová Alexandra | 15. 08. 2024 07:58 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | 81 | |||
11 | Janáčiková Petra | 14. 08. 2024 05:57 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | 15 | |||
12 | Janáková Zoe | 15. 08. 2024 21:56 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | 74 | |||
13 | Janotková Valéria | 17. 08. 2024 17:11 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 | |||
14 | Jeníková Lota | 17. 08. 2024 09:57 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | 353 | |||
15 | Kebísková Eliška | 16. 08. 2024 19:43 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | |||
16 | Keršáková Jana | 31. 07. 2024 10:04 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | 31 | |||
17 | La Rosa Sara | 17. 08. 2024 20:43 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | 73 | |||
18 | Libáková Kamila | 17. 08. 2024 21:51 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
19 | Priesterová Miroslava | 07. 08. 2024 20:44 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | 21 | |||
20 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 02. 08. 2024 21:03 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 207 | 97 | |||
21 | Stanková Sophia Laura | 15. 08. 2024 09:39 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | 22 | |||
22 | Tajtáková Izabela | 08. 08. 2024 21:25 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | |||
23 | Tarasovičová Tamara | 15. 08. 2024 20:31 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | 50 | |||
24 | Ukropová Nina | 29. 07. 2024 09:50 | 2012 | M-d | TK Žilina | 123 | ||||
25 | Urbanová Adela | 16. 08. 2024 21:42 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
26 | Valentová Lea | 10. 08. 2024 19:23 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | |||
27 | Varga Christina | 17. 08. 2024 21:50 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 67 | ||||
28 | Vargová Vanesa | 15. 08. 2024 21:06 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 |