Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA JUNIOR CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, 811 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 23.08.2024 | Termín do: | 25.08.2024 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 22.08.2024 10:00 | V mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 22.08.2024 10:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | ||||
2 | Černáková Hana | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | 46 | ||||
3 | Cvíčelová Sofia | 06.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | 119 | ||||
4 | Gajdošechová Karin Júlia | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 | |||||
5 | Gašparíková Sofia | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
6 | Gažová Anabela | 23.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | 28 | ||||
7 | Hlucháňová Nela | 06.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
8 | Holienková Amia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | ||||
9 | Holincová Nikoleta | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
10 | Chamillová Karolína | 06.08. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 97 | |||||
11 | Jánošíková Diana | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 187 | |||||
12 | Janotková Valéria | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 | ||||
13 | Jeric Hana Tereza | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | ||||
14 | Juričkovičová Nina | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | 62 | ||||
15 | Kadlečíková Diana | 25.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
16 | Kapráliková Laura | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | 118 | ||||
17 | Kebísková Eliška | 26.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | ||||
18 | Križanská Michaela | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
19 | Lukacková Nela | 26.07. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | 138 | ||||
20 | Markošová Tereza | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | ||||
21 | Pätoprstá Hana | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 231 | 167 | ||||
22 | Rešovská Daniela | 07.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 126 | |||||
23 | Ricotti Stella | 29.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 231 | 230 | ||||
24 | Rišková Amélia | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
25 | Romanová Natália | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | 60 | ||||
26 | Rožičová Monika | 27.07. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | 18 | ||||
27 | Shenová Isabella | 23.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | 100 | ||||
28 | Škodáček Stella | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | ||||
29 | Sláviková Lea | 03.08. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 43 | |||||
30 | Slobodníková Terézia | 30.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | 43 | ||||
31 | Štefanovičová Nela | 05.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | ||||
32 | Tajtáková Izabela | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | ||||
33 | Turčányová Alexandra | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | 258 | ||||
34 | Turčányová Miroslava | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | 353 | ||||
35 | Ukropová Nina | 07.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 123 | |||||
36 | Úradniková Natália | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | ||||
37 | Urbanová Adela | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
38 | Valičeková Viktória | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | ||||
39 | Vargová Vanesa | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 | ||||
40 | Vozárová Anna | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 108 | |||||
41 | Weissová Simona | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | |||||
42 | Zemanová Natália | 04.08. 2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | |||||
43 | Zemanová Tatiana | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
44 | Židková Miroslava | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 | 353 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Košťálová Viktória | 11.08. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | 41 | ||||
2 | Skalická Ela | 17.08. 2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beskydová Adela | 17.08. 2024 18:07 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
2 | Blašková Nikola | 15.08. 2024 09:01 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
3 | Erbanová Nina | 08.08. 2024 18:03 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | |||||
4 | Forgáčová Nela | 20.07. 2024 12:15 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
5 | Górna Adela | 16.08. 2024 21:02 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
6 | Halecká Ema | 16.08. 2024 17:48 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
7 | Laššová Gréta | 11.08. 2024 11:21 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
8 | Libáková Kamila | 17.08. 2024 21:52 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
9 | Ščibranová Adela | 13.08. 2024 11:43 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
10 | Tarasovičová Tamara | 15.08. 2024 20:32 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
11 | Valentová Lea | 13.08. 2024 18:22 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 |